Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Informatika u zaštiti životne sredine


27
АВГ
2019

Rezultati ispita 27.8.2019.

PrezimeImeOcena
DujinNemanja6
MalogajskiBranislav7

 

23
МАЈ
2019

Rezultati kolokvijuma- maj 2019.

R.B.

Prezime i ime

Broj indeksa

Test

1

Jankov Jovana

IZ 18/17

32

2

Dražić Aleksandar

IZ 16/17

32

3

Mladić Bojana

IZ 22/17

31

4

Arambašić Tamara

IZ 8/17

39

5

Šutović Miloš

IZ 19/17

22

6

Vranov Igor

IZ 6/17

34

7

Milović Miloš

IZ 9/17

38

8

Malcanek Violeta

IZ 5/17

10

9

Radukin Tamara

IZ 11/17

38

10

Krunić Kristina

IZ 3/17

35

11

Anđić Stefan

IZ 17/17

29

08
ЈУН
2018

Bodovi

R.B.

Prezime i ime

Vežbe

Test

UKUPNO

1

Čugalj Jovana

40

43

83

2

Dabić Nataša

39

37

76

3

Kekez Ivana

39

35

74

4

Milanov Magdalena

32

42

74

5

Odžin Laura

36

38

74

6

Reljin Tatjana

39

44

83

7

Savkov Nina

35

34

69

8

Sekulić Ivana

33

30

63

9

Šošić Ružica

39

36

75

10

Sovilj Larisa

33

36

69

11

Stankov Marija

37

44

81

12

Vignjević Nikola

36

36

72

13

Kočmaroš Edine

35

 32

67

14

Krivašić Ivan

35

 32

67

15

Šušić Petar

40

 29

69

10
МАЈ
2018

Rezultati kolokvijuma - maj 2018.

Prezime i ime

Test

UKUPNO

Čugalj Jovana

43

43

Dabić Nataša

37

37

Kekez Ivana

35

35

Milanov Magdalena

42

42

Odžin Laura

38

38

ReljinTatjana

44

44

Savkov Nina

34

34

Sekulić  Ivana

30

30

Šošić Ružica

36

36

Sovilj Larisa

36

36

Stankov  Marija

44

44

Vignjević Nikola

36

36

Prof. dr Dijana Karuović

04
АПР
2016

I KOLOKVIJUM

I Kolokvijum se pomera za utorak 5.4.2016. u terminu vežbi od 11:15.

Od 11:15 se pozivaju studenti

  1. Ђокић Милош                  IZ 21/13
  2. Костић Милан                  IZ 1/14
  3. Николић Јована               IZ 2/14
  4. Крањак Тиана                 IZ 3/14
  5. Гагић Никола                  IZ 4/14  
  6. Маријанац Злата              IZ 5/14
  7.  Деак Александар            IZ 8/14
  8. Михаљ Маријана              IZ 9/14
  9. Крстинић Николина         IZ 10/14

10. Чока Теодора                  IZ 13/14

11. Аврамов Јована               IZ 14/14

12. Дабић Дејан                    IZ 15/14

 a od 12:00 se pozivaju:

  1. Чекрлић Теодора            IZ 16/14
  2. Димитров Шошана           IZ 17/14
  3. Миловановић Марија       IZ 18/14
  4. Марић Милена                 IZ 19/14
  5. Дорић Драгана                IZ 20/14
  6. Лакић Снежана                IZ 21/14
  7. Јанковић Драгана            IZ 22/14
  8. Варга Моника                  IZ 24/14
  9. Матковић Јелена             IZ 25/14

10. Ћук Марија                      IZ 28/14

11. Подрашчанин Сандра       IZ 33/15

28
МАЈ
2014

Dodatni kolokvijum

Dodatni kolokvijum iz Word-a i Excel-a održaće se u sredu 4.6.2014. sa početkom u 800 časova.

Molim sve studente da adrese svojih blogova pošalju najkasnije do utorka, kako bi stigla da ih evidentiram pre ispita.