Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Organizacija i arhitektura računarskih sistema


30
ЈУН
2020

Резултати писменог дела испита одржаног 29.6.2020.

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
SI 10/19Барјактаревић Веско1414129
SI 19/19Брајков Борис1616133
SI 33/19Грубанов Теа814022
SI 31/19Дамјановић Лука88 16
SI 3/19Ђуран Иван1214531
SI 6/19Јаношев Славица1214 26
SI 1/19Лучић Љиљана1420135
SI 26/19Миливојевић Стеван1414230
SI 34/19Павићевић Сања8161

25

SI 38/19Петрик Кристиан8120

20

SI 16/19Попов Немања14181345
SI 40/19Ференчев Борис14161040
SI 23/19Цвијановић Александар1212024
16
ЈУН
2020

Резлтати писменог дела испита одржаног 15.6.2020.

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
SI 27/19Арбановски Страхиња20201555
SI 10/19Барјактаревић Веско814
22
SI 19/19Брајков Борис816125
SI 39/19Зиндовић Никола012
12
SI 34/19Павићевић Сања1016127
SI 38/19Петрик Кристиан64111
SI 16/19Попов Немања1418
32
SI 29/19Свјетлица Стефан412016
SI 11/19Тадин Нина1616032
SI 23/19Цвијановић Александар612018
06
ЈУН
2020

Резултати 2. и 3. колоквијума, одржаног 5.6.2020.

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
SI 21/19Аврамов Јована1218131
SI 27/19Арбановски Страхиња2012840
SI 10/19Барјактаревић Веско82 10
SI 8/19Бечејски Николас1218131
SI 4/19Борисов Михаил10141438
SI 22/19Боснић Петар0  0
SI 19/19Брајков Борис616123
SI 15/19Влаисављевић Петар   0
SI 2/19Вуколић Ивана1418739
SI 9/19Гојков Марија1820 38
SI 33/19Грубанов Теа214016
SI 31/19Дамјановић Лука2  2
SI 20/19Драгојевић Дуња812 20
SI 3/19Ђуран Иван1214329
SI 39/19Зиндовић Никола06 6
SI 13/19Зиндовић Петар0  0
SI 6/19Јаношев Славица614 20
SI 1/19Лучић Љиљана142117
SI 12/19Миланков Душан8  8
SI 26/19Миливојевић Стеван1414230
SI 30/19Миросављев Бранислав120 12
SI 14/19Новокмет Предраг04 4
SI 34/19Павићевић Сања416020
SI 38/19Петрик Кристиан88117
SI 16/19Попов Немања618 24
SI 32/19Рнић Милан   0
SI 29/19Свјетлица Стефан0  0
SI 25/19Стојановић Василије   0
SI 17/19Стринић Никола1016127
SI 37/19Таврић Марко8  8
SI 11/19Тадин Нина616022
SI 18/19Такач Никола   0
SI 18/18Танасковић Невен   0
SI 28/19Тубић Јован0  0
SI 24/19Ћирић Снежана816024
SI 40/19Ференчев Борис10141034
SI 7/19Цвијан Јован1018331
SI 23/19Цвијановић Александар612018
SI 36/19Цвијовић Иван8  8
SI 35/19Чањи Немања   0
SI 5/19Чебзан Тамара1814032
10
МАР
2020

Резултати 1. колоквијума, одржаног 09.03.2020

 

ИндексПрезиме и имеБодови
SI 21/19Аврамов Јована12
SI 27/19Арбановски Страхиња20
SI 10/19Барјактаревић Веско8
SI 8/19Бечејски Николас12
SI 4/19Борисов Михаил10
SI 22/19Боснић Петар0
SI 19/19Брајков Борис6
SI 15/19Влаисављевић Петар 
SI 2/19Вуколић Ивана14
SI 9/19Гојков Марија18
SI 33/19Грубанов Теа2
SI 31/19Дамјановић Лука2
SI 20/19Драгојевић Дуња8
SI 3/19Ђуран Иван12
SI 39/19Зиндовић Никола0
SI 13/19Зиндовић Петар0
SI 6/19Јаношев Славица6
SI 1/19Лучић Љиљана14
SI 12/19Миланков Душан8
SI 26/19Миливојевић Стеван14
SI 30/19Миросављев Бранислав12
SI 14/19Новокмет Предраг0
SI 34/19Павићевић Сања4
SI 38/19Петрик Кристиан8
SI 16/19Попов Немања6
SI 32/19Рнић Милан 
SI 29/19Свјетлица Стефан0
SI 25/19Стојановић Василије 
SI 17/19Стринић Никола10
SI 37/19Таврић Марко8
SI 11/19Тадин Нина6
SI 18/19Такач Никола 
SI 18/18Танасковић Невен 
SI 28/19Тубић Јован0
SI 24/19Ћирић Снежана8
SI 40/19Ференчев Борис10
SI 7/19Цвијан Јован10
SI 23/19Цвијановић Александар6
SI 36/19Цвијовић Иван8
SI 35/19Чањи Немања 
SI 5/19Чебзан Тамара18
18
СЕП
2019

Резултати писменог дела испита одржаног 16.9.2019. године

 

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
SI 36/18Видановић Вељко  19 19
SI 35/15Цвијетић Милан43 7
03
СЕП
2019

Резултати писменог дела испита одржаног 2.9.2019. године

 

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
SI 32/18Пешут Милош6  6
02
ЈУЛ
2019

Резултати писменог дела испита одржаног 1.7.2019. године

 

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
SI 30/18Влаовић Милица11  11
SI 17/18Чех Золтан9  

9

SI 40/18Иванић Миливој10  

10

      
SI 10/15Илић Симона6 0 

6

18
ЈУН
2019

Резултати писменог дела испита одржаног 17.6.2019. године

 

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
SI 15/18Бомбле Дарио1817 35
SI 14/18Попов Владан 19 19
SI 36/18Видановић Вељко9 2029
SI 25/18Пекић Марија 17 17
SI 17/18Чех Золтан3  

3

SI 35/18Марков Леонид157 

22

SI 40/18Иванић Миливој3  

3

SI 29/18Француски Никола15  

15

SI 27/18Вуковић Вукашин14  

14

SI 23/18Мартинов Милош6 20

26

16
ЈУН
2019

Резултати ТРЕЋЕГ колоквијума, одржаног 29.5.2019. године

 

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УК
SI 9/18Бојанић Милош20201858
SI 15/18Бомбле Дарио11162047
SI 38/18Бркић Никола14161646
SI 36/18Видановић Вељко5  5
SI 30/18Влаовић Милица7161235
SI 28/18Војиновић Немања13182051
SI 27/18Вуковић Вукашин382031
SI 5/18Гатарић Саша19191957
SI 39/18Голић Наташа 41519
SI 22/18Дадић Никола18172055
SI 19/18Ђорђевић Стефан13141744
SI 40/18Иванић Миливој2111629
SI 37/18Јевтић Алекса    
SI 3/18Каламин Маријана20202060
SI 16/18Кирћански Слободан16182054
SI 2/18Ковачевић Лука20202060
SI 12/18Колопер Давид17161750
SI 13/18Крагујевац Срђан   0
SI 24/18Крстић Марко18202057
SI 31/18Кузманов Милан915 24
SI 21/18Левајић Јелена18202058
SI 33/18Лујанов Филиповић Саманта    
SI 35/18Марков Леонид8112039
SI 23/18Мартинов Милош018 18
SI 1/18Миљковић Денис13162049
SI 6/18Новаковић Никола19182057
SI 8/18Новаковић Павле16202056
SI 10/18Павловић Марко20202060
SI 25/18Пекић Марија97016
SI 32/18Пешут Милош    
SI 14/18Попов Владан6 1723
SI 30/17Радонић Ласло Јуниор    
SI 4/18Радосављевић Јован20182058
SI 7/18Репановић Драгана20202060
SI 34/18Ристић Алекса15162051
SI 20/18Сер Јелена13122045
SI 26/18Симић Александра16181751
SI 18/18Танасковић Невен    
SI 29/18Француски Никола14161848
SI 11/18Црвенков Исидора20202060
SI 17/18Чех Золтан362029



19
СЕП
2018

Резултати писменог дела испита одржаног 18.9.2018. године

 

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
SI 10/17Совиљ Ивана 202040
SI 35/17Голубов Јелена720 27
SI 7/17Љутић Дејан 202040
SI 32/17Путић Страхиња818 26
SI 1/17Кесић Вукашин1617 33
04
СЕП
2018

Резултати писменог дела испита одржаног 4.9.2018. године

 

Индекс

Презиме и имеК1К2К3УКУПНО
SI 3/17Вукеља Радмила1816 34
SI 16/16Фодор Оскар718 1742
03
ЈУЛ
2018

Резултати писменог дела испита одржаног 3.7.2018. године

 

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
SI 34/17Андрејић Миа1314532
SI 6/17Бојер Едуардо Еуген77 1630
SI 22/17Рајић Давор20182058
SI 23/17Цакић Алекса12131237
SI 16/17Дражић Радомир1417536
SI 39/17Петровић Милош8171439
SI 7/17Љутић Дејан14 014
18
СЕП
2018

Резултати писменог дела испита одржаног 12.6.2018. године

 

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
SI 10/17Совиљ Ивана 202040
SI 35/17Голубов Јелена720 27
SI 7/17Љутић Дејан 202040
SI 32/17Путић Страхиња818 26
SI 1/17Кесић Вукашин1617 33
 Тодоровић Лазар16191752
09
МАЈ
2018

Резултати ДРУГОГ колоквијума, одржаног 24.4.2018. године

 

Индекс

Презиме и имеК1K2
SI 34/17Андрејић Миа314
SI 12/17Бабић Бојан1020
SI 9/17Белић Миљана1618
SI 8/17Бенгин Веселин1116
SI 18/17Бобинац Никола2018
SI 6/17Бојер Едуардо Еуген2 
SI 23/17Цакић Алекса013
SI 38/17Ћорлука Милица77
SI 25/17Додиг Никола1415
SI 16/17Дражић Радомир1117
SI 15/17Ђорђевић Филип1614
SI 21/17Филиповић Јелена  
SI 35/17Голубов Јелена  
SI 37/17Грчић Филип711
SI 20/17Каурин Марко1111
SI 1/17Кесић Вукашин  
SI 7/17Љутић Дејан  
SI 26/17Максић Лука1715
SI 36/17Маран Адам516
SI 24/17Милованов Алекса1014
SI 29/17Милутиновић Лара1818
SI 27/17Момчиловић Лазар109
SI 2/17Недић Милан1720
SI 14/17Обрадовић Немања1515
SI 13/17Окука Соња1416
SI 40/17Павловић Игор  
SI 39/17Петровић Милош0 
SI 17/17Прокин Давид1515
SI 33/17Протић Никола2020
SI 32/17Путић Страхиња  
SI 30/17Радонић Ласло Јуниор  
SI 22/17Рајић Давор718
SI 10/17Совиљ Ивана18 
SI 19/17Стојанов Марко1214
SI 28/17Свиларов Немања1720
SI 31/17Шојић Богољуб2016
SI 4/17Тодоровић Лазар16 
SI 5/17Торњански Ивана1417
SI 3/17Вукеља Радмила  
SI 11/17Зубер Игор2020
    
SI 40/16Даниловић Ђорђе  
SI 39/16Панић Давид  
SI 20/15Љубојевић Стеван  18
10
АПР
2018

Резултати писменог дела испита одржаног 10.4.2018. године

 

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
SI 5/16Петровић Лука1420539
SI 26/16Варга Роберт16181852

Термин за усмени део испита: Уторак 17.4.2018. године у 14 часова

05
АПР
2018

Резултати ПРВОГ колоквијума, одржаног 3.4.2018. године

 

ИндексПрезиме и имеК1
SI 34/17Андрејић Миа3
SI 12/17Бабић Бојан10
SI 9/17Белић Миљана16
SI 8/17Бенгин Веселин11
SI 18/17Бобинац Никола20
SI 6/17Бојер Едуардо Еуген2
SI 23/17Цакић Алекса0
SI 38/17Ћорлука Милица7
SI 25/17Додиг Никола14
SI 16/17Дражић Радомир1
SI 15/17Ђорђевић Филип16
SI 21/17Филиповић Јелена 
SI 35/17Голубов Јелена 
SI 37/17Грчић Филип7
SI 20/17Каурин Марко11
SI 1/17Кесић Вукашин 
SI 7/17Љутић Дејан 
SI 26/17Максић Лука17
SI 36/17Маран Адам5
SI 24/17Милованов Алекса10
SI 29/17Милутиновић Лара18
SI 27/17Момчиловић Лазар10
SI 2/17Недић Милан17
SI 14/17Обрадовић Немања13
SI 13/17Окука Соња14
SI 40/17Павловић Игор 
SI 39/17Петровић Милош0
SI 17/17Прокин Давид15
SI 33/17Протић Никола20
SI 32/17Путић Страхиња 
SI 30/17Радонић Ласло Јуниор 
SI 22/17Рајић Давор7
SI 10/17Совиљ Ивана18
SI 19/17Стојанов Марко12
SI 28/17Свиларов Немања17
SI 31/17Шојић Богољуб20
SI 4/17Тодоровић Лазар16
SI 5/17Торњански Ивана14
SI 3/17Вукеља Радмила 
SI 11/17Зубер Игор20