Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Upravljanje kvalitetom


25
СЕП
2019

OKTOBAR 2 2019.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Ljuština Jovana IZ 14/15

7 (okto 18)

5

 

4.

Rajlić Jovana IM 59/17

7 (jan 19)

7 (70 b.)

7 (70 bod.)

5.

Reljin Tatjana IZ 16/16

10 (apr 19)

9 (85 b.)

9 (90 bod.)

2.

Sekulić Ivana IZ 12/16

8 (jan 19)

8 (80 b.)

8 (80 bod.)

6.

Štrbac Milana IM 11/16

6 (jan 19)

8 (75 b.)

7 (65 bod.)

7.

Tandi Tamara OI 8/15

7 (jul 19)

5

 

                                                                      Predmetni nastavnik, s.r.

20
СЕП
2019

OKTOBAR 2019.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Antunović Kristina OI 19/17

10 (jan. 19)

8 (75 b.)

9 (81 bod.)

4.

Babić Jelena OI 17/15

6 (jan. 19)

7 (61 b.)

7 (61 bod.)

5.

Feher Valentina OI 37/15

6 (apr 19)

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

2.

Gardinovački Nemanja II 11/11

8

6 (51 b.)

6 (60 bod.)

6.

Golić Ana IM 48/16

9 (jan 19)

5

 

7.

Grubić Borislav IM 70/14

8 (jul 19)

7 (70 b.)

7 (70 bod.)

8.

Jankov Jelena IM 3/16

8 (sept 19)

6 (60 b.)

7 (61 bod.)

9.

Kondan Kristijan IZ 10/11

7 (okto 18)

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

10.

Kosanović Milica OI 28/15

8

8 (80 b.)

8 (80 bod.)

11.

Luketić Miloš IM 20/16

8

7 (61 b.)

7 (65 bod.)

12.

Nedeljkov Vladimir IZ 18/12

8 (jun 19)

5

 

13.

Petrović Milica OI 30/15

10 (sept 19)

9 (90 b.)

9 (90 bod.)

14.

Radnović Jovana MI 23/18

9

7 (61 b.)

7 (70 bod.)

15.

Rajlić Jovana IM 59/17

7 (jan. 19)

5

 

16.

Reljin Tatjana IZ 16/16

10 (apr 19)

6 (51 b.)

7 (70 bod.)

17.

Savkov Nina IZ 19/16

8 (jul 19)

6 (60 b.)

7 (61 bod.)

18.

Sekulić Ivana IZ 12/16

8 (jan 19)

5

 

19.

Šmigić Bojan IM 37/18

8

7 (61 b.)

7 (65 bod.)

20.

Stojanović Aleksandra OI 29/15

10

9 (81 b.)

9 (85 bod.)

21.

Štrbac Milana IM 11/16

6 (jan 19)

5

 

22.

Tandi Tamara OI 8/15

7 (jul 19)

5

 

23.

Todorović Nataša OT 35/12

6 (apr 19)

7 (61 b.)

7 (61 bod.)

24.

Zečević Aleksandra IM 10/16

9 (apr 19)

6 (60 b.)

7 (65 bod.)

25.

Zečević Nikola II 36/12

7 (jun 19)

5

 

                                                                                               Predmetni nastavnik, s.r.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Antunović Kristina OI 19/17

10 (jan. 19)

8 (75 b.)

9 (81 bod.)

4.

Babić Jelena OI 17/15

6 (jan. 19)

7 (61 b.)

7 (61 bod.)

5.

Feher Valentina OI 37/15

6 (apr 19)

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

2.

Gardinovački Nemanja II 11/11

8

6 (51 b.)

6 (60 bod.)

6.

Golić Ana IM 48/16

9 (jan 19)

5

 

7.

Grubić Borislav IM 70/14

8 (jul 19)

7 (70 b.)

7 (70 bod.)

8.

Jankov Jelena IM 3/16

8 (sept 19)

6 (60 b.)

7 (61 bod.)

9.

Kondan Kristijan IZ 10/11

7 (okto 18)

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

10.

Kosanović Milica OI 28/15

8

8 (80 b.)

8 (80 bod.)

11.

Luketić Miloš IM 20/16

8

7 (61 b.)

7 (65 bod.)

12.

Nedeljkov Vladimir IZ 18/12

8 (jun 19)

5

 

13.

Petrović Milica OI 30/15

10 (sept 19)

9 (90 b.)

9 (90 bod.)

14.

Radnović Jovana MI 23/18

9

7 (61 b.)

7 (70 bod.)

15.

Rajlić Jovana IM 59/17

7 (jan. 19)

5

 

16.

Reljin Tatjana IZ 16/16

10 (apr 19)

6 (51 b.)

7 (70 bod.)

17.

Savkov Nina IZ 19/16

8 (jul 19)

6 (60 b.)

7 (61 bod.)

18.

Sekulić Ivana IZ 12/16

8 (jan 19)

5

 

19.

Šmigić Bojan IM 37/18

8

7 (61 b.)

7 (65 bod.)

20.

Stojanović Aleksandra OI 29/15

10

9 (81 b.)

9 (85 bod.)

21.

Štrbac Milana IM 11/16

6 (jan 19)

5

 

22.

Tandi Tamara OI 8/15

7 (jul 19)

5

 

23.

Todorović Nataša OT 35/12

6 (apr 19)

7 (61 b.)

7 (61 bod.)

24.

Zečević Aleksandra IM 10/16

9 (apr 19)

6 (60 b.)

7 (65 bod.)

25.

Zečević Nikola II 36/12

7 (jun 19)

5

 

 

06
СЕП
2019

SEPTEMBAR 2019.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Antunović Kristina OI 19/17

10 (april 19)

7 (70 b.)

8 (80 bod.)

4.

Bašagić Laura MI 4/15

9 (jul 19)

7 (70 b.)

8 (71 bod.)

5.

Bicok Ivana MI 20/15

9

8 (71 b.)

8 (75 bod.)

2.

Grubić Borislav IM 70/14

8 (jul 19)

5

 

6.

Hodoba Stefan MI 17/15

7

6 (51 b.)

6 (55 bod.)

7.

Jankov Jelena IM 3/16

8

5

 

8.

Jevtić Jelena OI 16/15

8 (april 19)

7 (61 b.)

7 (65 bod.)

9.

Kondan Kristijan IZ 14/12

7 (okt 18)

5

 

10.

Kostić Maja OI 14/15

10 (jan 19)

9 (90 b.)

9 (90 bod.)

11.

Nedeljkov Vladimir IZ 18/12

8 (jun 19)

5

 

12.

Petrović Milica OI 30/15

10

6 (60 b.)

7 (70 bod.)

13.

Radovančev Jovana IZ 11/15

8 (april 19)

6 (51 b.)

7 (61 bod.)

14.

Radović Miljana OI 22/15

10

7 (70 b.)

8 (80 bod.)

15.

Sekulić Ivana IZ 12/16

8 (jan 19)

n.d.

 

16.

Slavić Nemanja MI 12/15

6 (sept 18)

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

17.

Smolović Danilo MI 8/15

9

n.d.

 

18.

Šerer Srđan MI 1/14

8 (jul 19)

6 (51 b.)

7 (61 bod.)

19.

Štrbac Milana IM 11/16

6 (jan 19)

5

 

20.

Tandi Tamara OI 8/15

7 (jul 19)

n.d.

 

3.

Todorović Nataša OT 35/12

6 (april 19)

5

 

21.

Zečević Aleksandra IM 10/16

9 (april 19)

5

 

                                                                             Predmetni nastavnik, s.r.

05
ЈУЛ
2019

JUL 2019.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Antunović Kristina OI 19/17

10 (april 19)

5

 

2.

Babić Jelena OI 17/15

6 (jan 19)

5

 

3.

Banić Mira OI 27/15

8

5

 

4.

Bašagić Laura MI 4/15

9

5

 

5.

Bicok Ivana MI 20/15

6 (sept 18)

5

 

6.

Bogdanović Tanja OI 4/15

7

8 (75 b.)

8 (71 bod.)

7.

Dabić Nataša IZ 1/16

8 (jan 19)

6 (60 b.)

7 (65 bod.)

8.

Grubić Borislav IM 70/14

8

5

 

9.

Karalić Jovana OI 11/15

8 (april 19)

6 (60 b.)

7 (65 bod.)

10.

Kečan Slobodan IZ 7/14

7

5

 

11.

Kondan Kristijan IZ 14/12

7 (okt 18)

5

 

12.

Kostić Maja OI 14/15

10 (jan 19)

7 (65 b.)

8 (80 bod.)

13.

Milenković Dragana OI 12/15

9

6 (60 b.)

7 (70 bod.)

14.

Mitrović Miroslav MI 34/17

9 (jun 19)

6 (60 b.)

7 (70 bod.)

15.

Mošorinski Jovana IM 38/13

7 (april 19)

6 (51 b.)

6 (55 bod.)

16.

Nedeljkov Vladimir IZ 18/12

8 (jun 19)

5

 

17.

Petrović Milica OI 30/15

8 (jan 19)

5

 

18.

Savkov Nina IZ 19/16

8

5

 

19.

Sič Adrijana IZ 14/12

9 (jun 19)

5

 

20.

Šerer Srđan MI 1/14

8

5

 

21.

Tandi Tamara OI 8/15

7

5

 

22.

Todorović Nataša OT 35/12

6 (april 19)

5

 

23.

Vaštag Žolt MIM 21/7

8 (jun 19)

6 (51 b.)

6 (60 bod.)

24.

Vjerg Katarina IM 49/14

8

6 (51 b.)

6 (55 bod.)

                                                                         Predmetni nastavnik, s.r.

19
ЈУН
2019

JUN 2019.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Beronja Milana IZ 30/13

8

6 (51 b.)

6 (60 bod.)

2.

Bodiroga Žarko MI 26/18

6

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

3.

Jelić Ivana OI 6/15

10 (april 19)

9 (81 b.)

9 (90 bod.)

4.

Jevtić Jelena OI 16/15

8 (april 19)

5

 

5.

Jovanović Nevena IM 5/16

6 (jan 19)

6 (60 b.)

6 (60 bod.)

6.

Krstić Miloš MI 1/15

8

6 (60 b.)

7 (70 bod.)

7.

Ljuština Jovana IZ 1415

7 (okt 18)

5

 

8.

Lukić Ivana OI 7/15

9 (jan 19)

5

 

9.

Lukić Sanja IM 4/16

10 (jan 19)

9 (81 b.)

9 (90 bod.)

10.

Mitrović Miroslav MI 34/17

9

5

 

11.

Mošorinski Jovana IM 38/13

7 (april 19)

5

 

12.

Nedeljkov Vladimir IZ 18/12

8

5

 

13.

Pavić Milica OI 34/15

8 (april 19)

7 (65 b.)

7 (70 bod.)

14.

Radović Tatjana OI 13/15

9

7 (65 b.)

8 (75 bod.)

15.

Sekulić Ivana IZ 12/16

8 (jan 19)

5

 

16.

Sič Adrijana IZ 14/12

9

5

 

17.

Slavić Nemanja MI 12/15

6 (sept 18)

5

 

18.

Stojanović Milica OI 3/15

10 (jan 19)

10 (100 b.)

10 (100 bod.)

19.

Stojanović Željana IM 27/16

6 (jan 19)

6 (60 b.)

6 (60 bod.)

20.

Tankosić Miloš IM 191/11

6 (april 19)

8 (80 b.)

7 (70 bod.)

21.

Vaštag Žolt MIM 21/17

8

5

 

22.

Vjerg Katarina IM 49/14

5

-

5

23.

Vranić Jovana OI 15/15

9

7 (70 b.)

8 (75 bod.)

24.

Zečević Nikola II 36/12

7

5

 

                                                                                    Predmetni nastavnik, s.r.

06
АПР
2019

APRIL 2019.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Antunović Kristina OI 19/17

10

n.d.

 

2.

Babić Jelena OI 17/15

9

5

5

3.

Dabić Nataša IZ 1/16

8 (jan. 19)

5

5

4.

Feher Valentina OI 37/15

6

5

5

5.

Halai Norbert MI 1/16

6 (jan. 19)

6 (51 b.)

6 (55 bod.)

6.

Jelić Ivana OI 6/15

10

9 (90 b.)

9 (90 bod.)

7.

Jevtić Jelena OI 16/15

8

5

5

8.

Juhas Robert II 10/13

7 (jan. 19)

7 (61 b.)

7 (65 bod.)

9.

Kapuši Slađana OI 26/14

7 (jan. 19)

7 (65. b.)

7 (65. bod.)

10.

Karalić Jovana OI 11/15

8

n.d.

 

11.

Kikić Kristina Radmila OI 25/15

9 (jan. 19)

7 (61 b.)

8 (71 bod.)

12.

Kostić Maja OI 14/15

10 (jan. 19)

8 (71 b.)

9 (81 bod.)

13.

Levnajić Ivana IM 62/17

9 (jan. 19)

8 (81 b.)

8 (85 bod.)

14.

Lukić Ivana OI 7/15

9 (jan. 19)

9 (81 b.)

9 (85 bod.)

15.

Lukić Sanja IM 4/16

10 (jan. 19)

5

5

16.

Ljuština Jovana IZ 14/15

7 (okto. 18)

 

 

17.

Marković Aleksandar II 1/11

8 (jan. 19)

6 (51 b.)

7 (61 bod.)

18.

Mošorinski Jovana IM 38/13

7

n.d.

 

19.

Nađ Boris MI 9/16

5

n.d.

 

20.

Nešković Sara IM 29/16

8

8 (75 b.)

8 (75 bod.)

21.

Nikolić Jelena OI 18/15

9

6 (51 b.)

7 (70 bod.)

22.

Pavić Milica OI 34/15

8

n.d.

 

23.

Pecikoza Bojana IM 9/16

7 (jan. 19)

5

5

24.

Petrović Stefana IM 13/16

7 (jan. 19)

8 (75 b.)

8 (71 b.)

25.

Pruginić Barbara IM 19/16

10

10 (100 b.)

10 (100 bod.)

26.

Rac Ivet OI 21/15

8

8 (71 b.)

8 (75 bod.)

27.

Radovančev Jovana IZ 11/15

8

5

5

28.

Reljin Tatjana IZ 16/16

10

5

5

29.

Ribić Gojko IM 25/16

8 (jan. 19)

7 (65 b.)

7 (70 bod.)

30.

Savković Suzana IM 46/16

10 (jan. 19)

10 (100 b.)

10 (100 bod.)

31.

Slavić Jelena IM 17/16

9 (jan. 19)

10 (100 b.)

10 (95 bod.)

32.

Spasojević Milena MI 10/15

7

6 (51 b.)

6 (55 bod.)

33.

Stankov Marija IZ 26/16

9

8 (80 b.)

8 (80 bod.)

34.

Stojanović Milica OI 3/15

10 (jan. 19)

9 (90 b.)

9 (90 bod.)

35.

Šerer Srđan MI 1/14

8

5

5

36.

Tankosić Miloš IM 191/11

6

5

5

37.

Todorović Nataša OT 35/12

6

n.d.

 

38.

Tolmač Stefan MI 17/16

10

9 (90 b.)

9 (90 bod.)

39.

Tomašević Kristina OI 10/15

8 (jan. 19)

6 (60 b.)

7 (65 bod.)

40.

Vranić Jovana OI 15/15

9

7 (70 b.)

8 (71 bod.)

41.

Vukajlović Jelena IM 40/16

7 (jan. 19)

7 (61 b.)

7 (65 bod.)

42.

Zečević Aleksandra IM 10/16

9

n.d.

 

                                                                    Predmetni nastavnik, s.r.

01
ФЕБ
2019

JANUAR 2019.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Agošton Ivana IM 26/6

9

6 (60 b.)

7 (70 bod.)

2.

Antunović Kristina OI 19/17

8

n.d.

 

3.

Babić Jelena OI 17/15

6

5

5

4.

Bicok Ivana MI 20/15

6 (sept 18)

5

5

5.

Čubranović Hristina IM 12/16

9

7 (65 b.)

8 (75 bod.)

6.

Čugalj Jovana IZ 3/16

9

7 (61 b.)

8 (71 bod.)

7.

Dabić Nataša IZ 1/16

8

5

5

8.

Đukić Jelena OI 2/15

10

8 (80 b.)

9 (90 bod.)

9.

Gluvakov Verica IM 42/16

10

8 (71 b.)

9 (81 bod.)

10.

Golić Ana IM 48/16

9

n.d.

 

11.

Halai Norbert MI 1/16

6

5

5

12.

Husta Martina MI 10/16

8

7 (70 b.)

7 (70 bod.)

13.

Jelić Ivana OI 6/15

8

8 (71 b.)

8 (75 bod.) PONIŠT.

14.

Jovanović Nevena IM 5/16

6

n.d.

 

15.

Juhas Robert II 10/13

7

5

5

16.

Kapuši Slađana OI 26/14

7

n.d.

 

17.

Kekez Ivana IZ 6/16

10

6 (51 b.)

7 (65 b.)

18.

Kikić Kristina Radmila OI 25/15

9

n.d.

 

19.

Kočmaroš Edina IZ 3/15

8

6 (51 b.)

7 (61 bod.)

20.

Kondan Kristijan IZ 10/11

7 (okto 18)

5

5

21.

Kostić Maja OI 14/15

10

9 (81 b.)

9 (85 bod.) PONIŠT.

22.

Krivošić Ivan IZ 8/15

9

7 (70 b.)

8 (75 bod.)

23.

Levnajić Ivana IM 62/17

9

5

5

24.

Lukić Ivana OI 7/15

9

8 (80 b.)

8 (80 b.)

25.

Lukić Sanja IM 4/16

10

5

5

26.

Marinković Danijela OI 26/15

10

8 (71 b.)

9 (81 bod.)

27.

Marković Aleksandar II 1/11

8

5

5

28.

Milankov Magdalena IZ 22/16

7

7 (61 b.)

7 (65 bod.)

29.

Milenković Dragana OI 12/15

5

-

5

30.

Nedeljkov Vladimir IZ 18/12

5

-

5

31.

Nikolić Jelena OI 18/15

7

8 (75 b.)

8 (71 bod.) PONIŠT.

32.

Odžin Laura IZ 2/16

10

7 (65 b.)

8 (75 bod.)

33.

Panić Slađana IM 2/16

8

6 (60 b.)

7 (70 bod.)

34.

Pecikoza Bojana IM 9/16

7

5

5

35.

Petrak Andrea IM 45/16

8

6 (60 b.)

7 (70 bod.)

36.

Petrović Milica OI 30/15

8

5

5

37.

Petrović Stefana IM 13/16

7

5

5

38.

Rac Ivet OI 21/15

6

7 (70 b.)

7 (65 bod.) PONIŠT.

39.

Radovančev Jovana IZ 11/15

8 (jan 18)

5

5

40.

Rajlić Jovana IM 59/17

7

5

5

41.

Reljin Tatjana IZ 16/16

7

7 (70 b.)

7 (70 bod.) PONIŠT.

42.

Ribić Gojko IM 25/16

8

5

5

43.

Roksandić Nebojša IM 44/16

8

6 (60 b.)

7 (70 bod.)

44.

Savković Suzana IM 46/16

10

5

5

45.

Sekulić Ivana IZ 12/16

8

5

5

46.

Slavić Jelena IM 17/16

9

8 (71 b.)

8 (75 bod.) PONIŠT.

47.

Šošić Ružica IZ 5/16

9

9 (81 b.)

9 (85 bod.)

48.

Sovilj Larisa IZ 10/16

7

6 (60 b.)

6 (60 bod.)

49.

Stojanović Milica OI 3/15

10

7 (70 b.)

8 (80 bod.) PONIŠT.

50.

Stojanović Željana IM 27/16

6

5

5

51.

Štrbac Milana IM 11/16

6

n.d.

 

52.

Tomašević Kristina OI 10/15

8

5

5

53.

Ugrinov Stefan IM 24/16

9

6 (51 b.)

7 (61 bod.)

54.

Urošev Vanja IM 8/16

9

9 (81 b.)

9 (85 b.)

55.

Vidović Zoran IM 30/16

7

7 (61 b.)

7 (61 bod.)

56.

Vignjević Nikola IZ 9/16

8

6 (60 b.)

7 (70 bod.)

57.

Vranić Jovana OI 15/15

6

8 (75 b.)

7 (71 bod.) PONIŠT.

58.

Vukajlović Jelena IM 40/16

7

n.d.

 

59.

Zečević Aleksandra IM 10/16

5

-

5

                                                                          Predmetni nastavnik, s.r.

02
ОКТ
2018

OKTOBAR 2018.

Ispiti su održani 23.09.2018, 25.09.2018. i 02.10.2018.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Biga Bojana IZ 27/15

6

n.d.

 

2.

Bojinović Jovan IZ 2/15

7

7 (70 b.)

7 (70 bod.)

3.

Gavrilov Miloš IM 29/15

8 (sept. 18)

8 (80 b.)

8 (80 bod.)

4.

Ivanić Milica IM 22/14

7 (jul 17)

6 (60 b.)

6 (60 bod.)

5.

Kapuši Slađana OI 26/14

5

 

 

6.

Kojčić Ljubinko MI 2/14

6 (sept. 17)

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

7.

Kondan Kristijan IZ 10/11

7

5

 

8.

Kusmuk Danilo IM 51/15

7

7 (70 b.)

7 (70 bod.)

9.

Ljuština Jovana IZ 14/15

7

5

 

10.

Milinković Miljana IM 21/15

6

6 (55 b.)

6 (55 bod.)

11.

Miljević Tanja IM 49/15

8

8 (75 b.)

8 (75 bod.)

12.

Mojin Nemanja IZ 5/15

6 (jan. 18)

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

13.

Mozor Adriana IM 83/14

6

6 (60 b.)

6 (60 bod.)

14.

Pavković Dunja IZ 13/15

8 (apr. 18)

7 (61 b.)

7 (65 bod.)

15.

Pavlović Marica OT 6/13

8

8 (71 b.)

8 (75 b.)

16.

Petković Milan IM 75/12

6

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

17.

Popov Ružica OI 21/14

6

8 (71 b.)

7 (65 bod.)

18.

Radojičić Aleksandar MIM 7/17

6

7 (70 b.)

7 (65 bod.)

19.

Radovančev Jovana IZ 11/15

8 (jan. 18)

5

 

20.

Reljić Sara IM 28/15

6

7 (61 b.)

6 (60 bod.)

21.

Slavić Nemanja MI 12/15

6 (sept. 18)

5

 

22.

Stojkov Svetlana IM 24/15

8

8 (71 b.)

8 (75 b.)

23.

Turinski Branislava MI 3/13

7

6 (51 b.)

6 (55 bod.)

Molim kolege koji su položili ispit da se odazovu i dođu na upis ocena, u predviđenim terminima. Ukoliko niste u prilici da dođete, obavezno e-mail-om (na dragan.cockalo@tfzr.rs) javite da li ste sa ocenom saglasni ili ne. U protivnom, smatraću da niste zadovoljni ocenom i neću je upisati u zapisnik – u zapisniku će stajati n.d.

                                                                 Predmetni nastavnik, s.r.

12
СЕП
2018

SEPTEMBAR 2018.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Bicok Ivana MI 20/15

6

5

 

2.

Čiklovan Aleksandar IM 7/14

7 (jul 18)

7 (61 b.)

7 (61 bod.)

3.

Gavrilov Miloš IM 29/15

8

5

 

4.

Gavrilović Bojan OT 5/13

7

7 (70 b.)

7 (70 bod.)

5.

Ivković Marija IM 22/15

6 (jun 18)

8 (71 b.)

7 (65 bod.)

6.

Janković Milorad OT 30/13

9 (jan. 18)

8 (75 b.)

8 (80 bod.)

7.

Latinović Srđan IM 41/15

7

7 (70 b.)

7 (70 bod.)

8.

Marjanović Milica OI 26/16

6

7 (70 b.)

7 (65 bod.)

9.

Mojin Nemanja IZ 5/15

6 (jan. 18)

5

 

10.

Nedeljkov Vladimir IZ 18/12

6 (okto. 17)

5

 

11.

Pavković Dunja IZ 13/15

8 (apr. 18.)

5

 

12.

Povolni Ivana IZ 21/15

7 (jan. 18.)

6 (51 b.)

6 (55 bod.)

13.

Radmanović Tatjana MI 18/15

9

9 (90 b.)

9 (90 bod.)

14.

Radovančev Jovana IZ 11/15

8 (jan. 18)

5

 

15.

Savić Aleksandra OI 12/14

7

8 (71 b.)

8 (71 bod.)

16.

Skoko Valentina IM 10/15

6 (jul 18)

7 (61 b.)

7 (61 bod.)

17.

Slavić Nemanja MI 12/15

6

5

 

18.

Stojanović Aleksandra IM 48/15

8

6 (51 b.)

7 (61 bod.)

19.

Šećerov Andrea IM 23/15

6 (jun 18)

7 (65 b.)

7 (61 bod.)

20.

Tatić Filip II 12/13

6 (jul 18)

7 (70 b.)

7 (65 bod.)

21.

Zaharieva Katerina IM 47/15

6

7 (70 b.)

7 (65 bod.)

                                                      Predmetni nastavnik, s.r.

11
ЈУЛ
2018

JUL 2018.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Boromisa Mirjana IM 6/15

8

7 (61 b.)

7 (65 bod.)

2.

Čiklovan Aleksandar IM 7/14

7

5

 

3.

Kojčić Ljubinko MI 2/14

6 (sept. 17)

5

 

4.

Lukić Milenko OT 13/13

8 (apr. 18)

9 (81 b.)

9 (81 bod.)

5.

Mošorinski Jovana IM 38/13

5

 

 

6.

Ponoćko Ana IM 1/15

6

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

7.

Radovančev Jovana IZ 11/15

8 (jan. 18)

5

 

8.

Samardžić Dejana 25/10-04

8

7 (61 b.)

7 (65 bod.)

9.

Siljanovski Miloš IM 54/15

7 (jan. 18.)

6 (51 b.)

6 (55 bod.)

10.

Skoko Valentina IM 10/15

6

n.d.

 

11.

Slavić Nemanja MI 12/15

5

 

 

12.

Tatić Filip II 12/13

6

5

 

13.

Varadinac Ana IM 5/15

8

7 (70 b.)

7 (70 bod.)

14.

Zrnić Marija MIM 19/16

8 (jun 18)

8 (75 b.)

8 (75 bod.)

                                                                                Predmetni nastavnik, s.r.

27
ЈУН
2018

ЈUN 2018.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Balažević Tihomir 104/09-08

6

6 (60 b.)

6 (60 bod.)

2.

Boromisa Mirjana IM 6/15

5

 

 

3.

Đordan Petar IM 39/15

6

7 (65 b.)

7 (61 b.)

4.

Đurićin Branislav IM 19/15

7 (apr. 18.)

7 (65 b.)

7 (65 bod.)

5.

Haladi Nikoleta IZ 23/15

8

9 (85 b.)

9 (81 bod.)

6.

Ivan Jelena IM 3/15

7 (apr. 18.)

6 (60 b.)

6 (60 bod.)

7.

Ivković Marija IM 22/15

6

5

 

8.

Kapuši Slađana OI 26/14

5

 

 

9.

Lagundžin Dragana IZ 7/13

7 (apr. 2018)

5

 

10.

Lukić Milenko OT 13/13

8 (apr. 18.)

5

 

11.

Mojin Nemanja IZ 5/15

6 (jan. 18.)

5

 

12.

Mošorinski Jovana IM 38/13

5

 

 

13.

Nedeljkov Vladimir IZ 18/12

6 (okto. 17.)

5

 

14.

Pavković Dunja IZ 13/15

8 (apr. 18.)

5

 

15.

Pavlovic Marica OT 6/13

8 (jul 17.)

5

 

16.

Povolni Ivana IZ 21/15

7 (jan. 18.)

5

 

17.

Skoko Valentina IM 10/15

5

 

 

18.

Šećerov Andrea IM 23/15

6

5

 

19.

Varadinac Ana IM 5/15

5

 

 

20.

Vujasin Jelena 45/10-08

7

6 (60 b.)

6 (60 bod.)

21.

Zrnić Marija MIM 19/16

8

5

 

Upis ocena: najkasnije do petka 29.06. do 12:00 h (kabinet 32a).

Napomena: Ukoliko niste saglasni sa ocenom, molim da se bar mejlom javite na dragan.cockalo@tfzr.rs.

25
АПР
2018

APRIL 2018.

 

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Berček Stefan MI 3/15

8 (jan. 18)

6 (60 b.)

7 (65 bod.)

2.

Bojinović Jovan IZ 2/15

5

 

 

3.

Brankovan Milica IM 9/15

7 (jan. 18)

7 (70 b.)

7 (70 bod.)

4.

Čabrilo Jelena IZ 16/15

7

7 (61 b.)

7 (61 bod.)

5.

Damjanov Jovana IM 42/15

6

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

6.

Đurićin Branislav IM 19/15

7

5

 

7.

Đurović Teodora IM14/14

8

6 (60 b.)

7 (65 bod.)

8.

Fazekaš Andreja IZ 15/11

6

7 (61 b.)

7 (61 bod.)

9.

Frater Feđa MI 26/16

8 (jan. 18)

6 (51 b.)

7 (61 bod.)

10.

Ivan Jelena IM 3/15

7

5

 

11.

Janković Milorad OT 30/13

9 (jan. 18)

5

 

12.

Josimović Milica MI 16/15

6

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

13.

Kovačević Jovana IM 14/15

8

7 (65 b.)

7 (70 bod.)

14.

Lagundžin Dragana IZ 7/13

7

n.d.

 

15.

Lukić Milenko OT 13/13

8

5

 

16.

Mihajlović Bojana IM 46/15

9

8 (80 b.)

8 (80 bod.)

17.

Milićević Marijana OT 36/12

9

8 (80 b.)

8 (80 bod.)

18.

Mitrović Ružica IM 25/15

6

8 (71 b.)

7 (65 bod.)

19.

Mojin Nemanja IZ 5/15

6 (jan. 18)

5

 

20.

Mošorinski Jovana IM 38/13

5

 

 

21.

Nedeljkov Vladimir IZ 18/12

6 (okto. 17)

5

 

22.

Pavković Dunja IZ 13/15

8

5

 

23.

Povolni Ivana IZ 21/15

7 (jan. 18)

5

 

24.

Prlja Aleksandar IM 76/11

6

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

25.

Radojičić Nenad MI 32/17

6

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

26.

Radovančev Jovana IZ 11/15

8 (jan. 18)

5

 

27.

Stojanović Aleksandra IM 48/15

8 (jan. 18)

5

 

28.

Subotički Ana Marija IM 53/15

6

6 (51 b.)

6 (55 bod.)

29.

Zarubski Miloš MI 31/17

6

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

                                                                           Predmetni nastavnik, s.r.

09
ФЕБ
2018

JANUAR 2018.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Berček Stefan MI 3/15

8

5

 

2.

Biga Bojana IZ 27/15

5

 

 

3.

Brankovan Milica IM 9/15

7

6 (51 b.)

6 (55 bod.)

4.

Budai Denis MI 11/15

8

7 (70 b.)

7 (70 bod.)

5.

Damjanov Jovana IM 42/15

5

 

 

6.

Dejanović Borislav 39/10-03

8

6 (60 bod.)

7 (65 bod.)

7.

Đukić Helena OI 7/14

9

6 (60 b.)

7 (70 bod.)

8.

Fejsthamel Kristina OI 5/14

7

6 (60 b.)

6 (60 bod.)

9.

Frater Feđa MI 26/16

8

n.d. 

 

10.

Gajčin Milica OI 8/14

9

8 (71 b.)

8 (75 bod.)

11.

Garafijat Anička IM11/15

10

10 (100 b.)

10 (100 bod.)

12.

Haladi Nikoleta IZ 23/15

5

 

 

13.

Igić Nevena OI 3/14

10

8 (80 b.)

9 (85 bod.)

14.

Isakov Katarina IZ 1/15

8

6 (51 b.)

7 (61 bod.)

15.

Ivanić Milica IM 22/14

7 (jul 17)

5

 

16.

Janković Milorad OT 30/13

9

5

 

17.

Jeremić Marina OI 18/14

8

8 (75 b.)

8 (75 bod.)

18.

Jolić Aleksandra IZ 19/15

9

8 (75 b.)

8 (80 bod.)

19.

Kaćanski Dunja OI 14/14

9

7 (61 b.)

8 (71 bod.)

20.

Kalmar Leontina IZ 18/15

7

n.d. 

 

21.

Kandić Katarina OI 15 /14

9

9 (81 b.)

9 (85 bod.)

22.

Kapuši Slađana OI 26/14

5

 

 

23.

Kljajić Milan IM 55/15

6

6 (51 b.)

6 (51 bod.)

24.

Krstinić Nikola IM 35/11

7

7 (61 b.)

7 (65 bod.)

25.

Majkić Milica IM 40/15

9

n.d. 

 

26.

Majstorović Nikola MI 6/15

7

6 (60 b.)

6 (60 bod.)

27.

Maljugić Ivana OT 15/13

8

7 (65 b.)

7 (65 bod.)

28.

Manjulov Maša IZ 17/15

7

n.d. 

 

29.

Marijanović Milica OI 26/16

5

 

PRIJAVA???

30.

Marinković Goran IM 110/12

8

6 (60 bod.)

7 (61 bod.)

31.

Marjanović Nikola IM 15/13

9

6 (51 b.)

7 (70 bod.)

32.

Mihajlovski Jovana OI 9/14

9

7 (70 b.)

8 (75 bod.)

33.

Mijatović Jovan IM 12/15

8

8 (75 b.)

8 (75 bod.)

34.

Milojkov Milica IM 66/16

8

 n.d.

 

35.

Mladić Marija IM 45/15

9

7 (65 b.)

8 (71 bod.)

36.

Mojin Nemanja IZ 5/15

6

5

 

37.

Pavković Dunja IZ 13/15

5

 

 

38.

Pavlovic Marica OT 6/13

8 (jul 17)

5

 

39.

Pinćer Sebastian IZ 4/15

9

7 (65 b.)

8 (71 bod.)

40.

Popov Danijela IZ 22/15

7

 

 

41.

Popov Filip IM 17/15

7

7 (61 b.)

7 (65 b.)

42.

Povolni Ivana IZ 21/15

7

5

 

43.

Radišić Živojin IM 63/16

6

5

 

44.

Radovančev Jovana IZ 11/15

8

5

 

45.

Rajković Katarina IM 4/15

8

9 (81 b.)

9 (81 bod.)

46.

Rajković Kristina OI 16/14

7

9 (81 b.)

8 (80 bod.)

47.

Romac Jovan IM 18/15

8

7 (65 b.)

7 (65 bod.)

48.

Siljanovski Miloš IM 54/15

7

5

 

49.

Smiljić Vedrana OI 17/14

9

8 (75 b.)

8 (80 bod.)

50.

Spiridonović Anica OI 2/14

7

8 (80 b.)

8 (75 bod.)

51.

Spiridonović Milica OI 1/14

7

8 (71 b.)

8 (71 bod.)

52.

Stojanović Aleksandra IM 48/15

8

5

 

53.

Subotički Ana Marija IM 53/15

5

 

 

54.

Šokolovački Željka IM 7/15

9

8 (80 b.)

8 (80 bod.)

55.

Terečik Eleonora IZ 7/15

8

7 (70 b.)

7 (70 bod.)

56.

Todorov Milica IZ 28/15

7

7 (61 b.)

7 (65 bod.)

57.

Vemić Stefan IM 13/15

8

6 (51 b.)

7 (61 bod.)

58.

Zlatković Tijana OI 13/14

8

8 (75 b.)

8 (75 bod.)

59.

Žarkov Dragana IM 2/15

9

8 (80 b.)

8 (80 bod.)

NAPOMENA: Položeni zadaci važe jednu kalendarski godinu.

Upis ocena: utorak 13.02. od 9:00 do 12:00 h i sreda 14.02. od 9:00 do 10:00 (kabinet 32a)

                                                               PREDMETNI NASTAVNIK, s.r.

29
СЕП
2017

Oktobar 2017.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Bijelić Ivan MI 26/15

6

6 (64 b.)

6 (64 bod.)

2.

Ćirić Maja IZ 31/16

7

6 (55 b.)

6 (60 bod.)

3.

Dukić Bojana OT 35/13

6

6 (64 b.)

6 (64 bod.)

4.

Đokić Miloš IZ 21/13

6

5

5

5.

Đuzlemić Nedeljko II 7/13

6

6 (55 b.)

6 (55 bod.)

6.

Gavrilović Ivana MI 29/14

8

6 (65 b.)

7 (70 bod.)

7.

Glišović Gorica II 53/12

7

6 (55 b.)

6 (60 bod.)

8.

Grujić Jelena IM 43/14

9

6 (55 b.)

7 (74 bod.)

9.

Jovanov Tamara IM 4/14

7

6 (55 b.)

6 (60 bod.)

10.

Kapić Saša IZ 6/12

7

6 (55 b.)

6 (60 bod.)

11.

Kostić Milan IZ 1/14

7

6 (55 b.)

6 (60 bod.)

12.

Matić Dragina OT 37/12

7

7 (65 b.)

7 (70 bod.)

13.

Nedeljkov Vladimir IZ 18/12

6

n.d.

5

14.

Nedeljković Jelica IM 26/12

8

5

5

15.

Planić Ivana IM 19/13

6

6 (64 b.)

6 (64 bod.)

16.

Roža Ervin IM 33/14

8

6 (64 b.)

7 (74 bod.)

17.

Tarajić Bojan IM 5/11

8

5

5

18.

Tilić Tamara IM 52/14

9

8 (84 b.)

8 (84 bod.)

19.

Vasić Jovana IM 59/13

7

8 (84 b.)

8 (80 bod.)

20.

Vitorović Sanja OT 7/12

8

8 (84 b.)

8 (84 bod.)

21.

Živanov Olivera IZ 19/12

8

6 (55 b.)

7 (65 bod.)

                                                                                              Predmetni nastavnik, s.r.

Upis ocena: petak 29.09. do 14:00 (kabinet 32a)

Napomana “NIJE DOŠAO” ili “n.d.” odnosi se na situaciju kada je kandidat pristupio delu ispita sa zadacima ali nije pristupio i teorijskom delu ispita.

Molim kolege koji su položili ispit da se odazovu i dođu na upis ocena, u predviđenim terminima. Ukoliko niste u prilici da dođete, e-mail-om (na dragan.cockalo@tfzr.rs) javite da li ste sa ocenom saglasni ili ne. U protivnom, smatraću da niste zadovoljni ocenom i neću je upisati uzapisnik – u zapisniku će stajati n.d. (nije došao).

07
СЕП
2017

Septembarski ispitni rok 2017.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Bibanović Jasnima IZ 36/13

8

7 (74 b.)

7 (74 bod.)

2.

Čoka Teodora IZ 13/14

7 (apr.)

7 (74 b.)

7 (74 bod.)

3.

Dabić Dejan IZ15/14

6

8 (75 b.)

7 (70 bod.)

4.

Đokić Miloš IZ 21/13

6 (jan.)

5

(prepisivao)

5.

Đorđević Biljana OT 20/13

7

7 (70 b.)

7 (70 bod.)

6.

Đuzlemić Nedeljko II 7/13

6

5

 

7.

Gluvakov Jelena IM 3/14

7 (jun)

6 (55 b.)

6 (60 bod.)

8.

Grujić Jelena IM 43/14

9 (jul)

5

 

9.

Ilić Renata IM 41/14

8 (jul)

6 (64 b.)

7 (70 bod.)

10.

Ivanić Milica IM 22/14

7 (jul)

5

 

11.

Kapić Saša IZ 6/12

7 (jul)

5

 

12.

Kojčić Ljubinko MI 2/14

6

5

 

13.

Kostić Milan IZ 1/14

7 (jan.)

5

 

14.

Maljugić Ivana OT 15/13

5

-

 

15.

Marjanović Jovana OT 20/11

7 (apr.)

8 (80 b.)

8 (75 bod.)

16.

Matić Dragina OT 37/12

7

5

 

17.

Matković Jelena IZ 25/14

7 (apr.)

8 (80 b.)

8 (75 bod.)

18.

Roža Ervin IM 33/14

8

5

 

19.

Savin Miloš IZ 34/15

8 (okto. 2016)

6 (55 b.)

7 (65 bod.)

20.

Siveri Robert IM 39/12

6 (jun)

7 (65 b.)

7 (65 bod.)

21.

Teleki Čaba IM 27/12

7 (jul)

7 (65 b.)

7 (65 bod.)

22.

Živanović Branka OT 11/13

7 (jun)

6 (60 b.)

6 (64 bod.)

23.

Župunski Sanja IZ 13/13

8

6 (55 b.)

7 (65 bod.)

Upis ocena: četvrtak 07.09. do 13:00 i sreda 13.09. do 12:00 (kabinet 32a)

Molim kolege koji su položili ispit da se odazovu i dođu na upis ocena, u predviđenim terminima. Ukoliko niste u prilici da dođete, e-mail-om (na dragan.cockalo@tfzr.rs) javite da li ste sa ocenom saglasni ili ne. U protivnom, smatraću da niste zadovoljni ocenom i neću je upisati u zapisnik – u zapisniku će stajati n.d. (nije došao).

                                                                                Predmetni nastavnik, s.r.

19
АПР
2017

Aprilski ispitni rok 2017.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Aleksić Biljana OT 33/13

6

8 (75 bod.)

7 (65 bod.)

2.

Aleksić Maja IM 16/14

8

10 (100 bod.)

9 (94 bod.)

3.

Aleksovski Aleksandra IZ 4/13

9

5

 

4.

Babić Vukica IM 30/14

9

n.d.

 

5.

Bakoč Bojan 84/10-08

6 (jun)

5

 

6.

Bubalo Zorica OT 37/11

9

8 (84 bod.)

8 (84 bod.)

7.

Čekrlić Teodora IZ 16/14

6

n.d.

 

8.

Čoka Teodora IZ 13/14

7

n.d.

 

9.

Ćuk Marija IZ 28/14

7 (jan.)

5

 

10.

Ćulum Dragana OT 24/13

10

10 (95 bod.)

10 (95 bod.)

11.

Delić Milica OT 3/13

7

7 (74 bod.)

7 (70 bod.)

12.

Džinanić Ivan IZ 30/16

6

6 (55 bod.)

6 (55 bod.)

13.

Đokić Miloš IZ 21/13

6 (jan.)

5

 

14.

Đukić Aleksandra OT 27/13

8

6 (55 bod.)

7 (65 bod.)

15.

Feješ Tamara IM 61/13

6

6 (55 bod.)

6 (55 bod.)

16.

Kiš Milica IZ 31/15

7

n.d.

 

17.

Kler Bane IZ 12/13

7 (jan.)

5

 

18.

Kostić Tamara OT 18/13

7

6 (55 bod.)

6 (64 bod.)

19.

Kresić Nataša IZ 14/13

8

6 (55 bod.)

7 (65 bod.)

20.

Krstić Stefan MI 3/14

8

8 (80 bod.)

8 (80 bod.)

21.

Kucorovski Kristina IM 4/13

8

6 (64 bod.)

7 (70 bod.)

22.

Lagundžin Dragana IZ 7/13

8

5

 

23.

Maksimov Branka IM 29/14

7

8 (75 bod.)

8 (75 bod.)

24.

Mandić Miloš II 24/12

8

6 (64 bod.)

7 (70 bod.)

25.

Mareš Ivan 17/10-08

7

7 (70 bod.)

7 (70 bod.)

26.

Marjanović Jovana OT 20/11

7

5

 

27.

Matić Aleksandra IM 27/14

8

8 (80 bod.)

8 (80 bod.)

28.

Matković Jelena IZ 25/14

7

n.d.

 

29.

Mihalj Marijana IZ 9/14

7

6 (64 bod.)

6 (64 bod.)

30.

Milinčić Marina OT 26/13

6

8 (75 bod.)

7 (65 bod.)

31.

Milovanović Marija IZ 18/14

7

6 (55 bod.)

6 (64 bod.)

32.

Nedin Marija 6/09-08

7

5

 

33.

Perlić Aleksandar MI 23/16

8

8 (75 bod.)

8 (75 bod.)

34.

Prćić Natalija OT 29/13

8

9 (94 bod.)

9 (90 bod.)

35.

Pušić Dalibor IM 28/11

7

6 (55 bod.)

6 (64 bod.)

36.

Siveri Robert IM 39/12

5

5

 

37.

Slović Irina 14/09-08

8

5

 

38.

Stajić Nina OT 14/13

7

6 (55 bod.)

6 (64 bod.)

39.

Talpai Laslo IM 42/14

6

6 (55 bod.)

6 (55 bod.)

40.

Tamaši Doris IZ 11/13

9

8 (80 bod.)

8 (84 bod.)

41.

Tošić Dejana IM 50/11

6

6 (55 bod.)

6 (60 bod.)

42.

Trkulja Vladimir 151/10-08

6

8 (75 bod.)

7 (70 bod.)

43.

Trninić Marko IZ 29/16

7

6 (64 bod.)

6 (64 bod.)

44.

Vrakela Željka IZ 5/13

9

5

 

45.

Vučetić Jelena OT 2/12

7

6 (55 bod.)

6 (64 bod.)

46.

Vuković Tamara IM 25/14

5

5

 

NAPOMENA: Napomana “NIJE DOŠAO” ili “n.d.” odnosi se na situaciju kada je kandidat pristupio delu ispita sa zadacima ali nije pristupio i teorijskom delu ispita.

                                                                                                Predmetni nastavnik, s.r.

Upis ocena: petak 21.04. od 9.00 do 12.00 h (kabinet 32a)

Molim kolege koji su položili ispit da se odazovu i dođu na upis ocena, u predviđenim terminima. Ukoliko niste u prilici da dođete, bar e-mail-om (na dragan.cockalo@tfzr.rs) javite da li ste sa ocenom saglasni ili ne. U protivnom, smatraću da niste zadovoljni ocenom i neću je upisati u zapisnik – u zapisniku će stajati n.d. (nije došao).

08
ФЕБ
2017

Januarski ispitni rok 2017.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA TEORIJE

Napomene/Predlog konačne ocene

1.

Aleksić Maja IM 16/14

7

8 (80 bod.)

8

2.

Avramov Jovana IZ 14/14

8

6 (64 bod.)

7

3.

Banč Nikola 10/10-03

9

7 (74 bod.)

8

4.

Bojić Marina OT 9/13

8

8 (75 bod.)

8

5.

Bubalo Zorica OT 37/11

9

5

 

6.

Čalenić Isidora OT 21/13

10

9 (94 bod.)

9 (94 bod.)

7.

Čekrlić Teodora IZ 16/14

5

n.d.

 

8.

Čobanov Bojan IM 35/14

8

7 (70 bod.)

7 (74 bod.)

9.

Ćaćić Maja OT 10/13

5

5

n.d.

10.

Ćuk Marija IZ 28/14

7

5

 

11.

Ćulum Dragana OT 24/13

10

5

n.d.

12.

Deak Aleksandar IZ 8/14

8

6 (55 bod.)

7 (70 bod.)

13.

Dorić Dragana IZ 20/14

8

6 (64 bod.)

7 (74 bod.)

14.

Džinanić Ivan IZ 30/16

6

5

 

15.

Đokić Miloš IZ 21/13

6

5

 

16.

Đukić Aleksandra OT 27/13

8

5

 

17.

Grubišić Jelena OT 22/13

8

8 (75 bod.)

8 (80 bod.)

18.

Horvat Atila IM 56/14

7

6 (55 bod.)

6

19.

Ivanić Nikola IM 15/14

9

8 (80 bod.)

8 (84 bod.)

20.

Ivanković Ana OT 8/13

9

7 (70 bod.)

8 (80 bod.)

21.

Ivanović Jelena IM 13/14

8

8 (84 bod.)

8

22.

Janković Dragana IZ 22/14

7

7 (74 bod.)

7

23.

Joksimović Bojan 66/10-08

7

5

 

24.

Katona Kristina IM 1/14

8

7 (65 bod.)

7

25.

Klepić Predrag IM 36/14

8

7 (65 bod.)

7 (70 bod.)

26.

Kler Bane IZ 12/13

7

5

 

27.

Kostić Milan IZ 1/14

7

5

 

28.

Kranjak Tiana IZ 3/14

8

6 (55 bod.)

7

29.

Krstinić Nikolina IZ 10/14

6

8 (75 bod.)

7

30.

Kujundžić Slađana OT 7/13

9

9 (94 bod.)

9 (94 bod.)

31.

Kukin Strahinja IM 50/16

7

8 (75 bod.)

8

32.

Maksimov Branka IM 29/14

6

5

n.d.

33.

Malbaški Kristijana OT 28/12

7

7 (70 bod.)

7

34.

Mandić Miloš II 24/12

8

5

 

35.

Marjanović Jovana OT 20/11

5

5

 

36.

Mihalj Marijana IZ 9/14

7

5

 

37.

Milićev Vladimir IM 61/15

8

7 (74 bod.)

7 (74 bod.)

38.

Milovanović Marija IZ 18/14

7

5

 

39.

Nedić Marija MI 8/14

9

10 (100 bod.)

10

40.

Nikolić Jovana IZ 2/14

9

7 (65 bod.)

8

41.

Pejović Slađana IM 35/13

8

6 (64 bod.)

7

42.

Perlić Aleksandar MI 23/16

8

5

n.d.

43.

Pešić Stanislava OT 2/13

9

9 (94 bod.)

9 (94 bod.)

44.

Petrović Slađana IM 21/14

8

6 (64 bod.)

7 (70 bod.)

45.

Poljak Marina IM 8/14

9

7 (65 bod.)

8 (80 bod.)

46.

Prćić Natalija OT 29/13

7

7 (74 bod.)

7

47.

Pušić Dalibor IM 28/11

7

5

 

48.

Radišić Živojin IM 63/16

6

5

 

49.

Radosavljević Jovana OT 25/13

9

9 (85 bod.)

9 (90 bod.)

50.

Rogošić Dušan MI 6/14

10

6 (64 bod.)

8

51.

Savanović Nikola IM 39/11

8

8 (75 bod.)

8

52.

Stajić Nina OT 14/13

5

5

n.d.

53.

Stanisavljev Mirjana IM 20/12

7

7 (65 bod.)

7 (70 bod.)

54.

Šćekić Dijana IMI 15/16

8

8 (84 bod.)

8 (84 bod.)

55.

Tanasković Marina OT 17/13

10

7 (65 bod.)

8

56.

Tapai Laslo IM 42/14

5

5

n.d.

57.

Tošić Aleksandar IM 155/11

9

9 (94 bod.)

9 (94 bod.)

58.

Trkulja Vladimir IM 151/10-08

5

5

n.d.

59.

Trnjanov Višnja IM 23/14

10

9 (94 bod.)

9 (94 bod.)

60.

Ugrčić Marija IM 9/14

8

6 (64 bod.)

7 (70 bod.)

61.

Varga Monika IZ 24/14

7

6 (55 bod.)

6

62.

Vasiljević Ivana IM 7/13

7

7 (74 bod.)

7

63.

Vranjevac Nataša OT19/13

8

8 (80 bod.)

8

64.

Vučetić Aleksandra OT 16/13

8

8 (84 bod.)

8 (84 bod.)

65.

Vučetić Jelena OT 2/12

7

5

 

66.

Vukoje Nikola IZ 26/13

7

7 (70 bod.)

7

                                                                                      Predmetni nastavnik, s.r.

NAPOMENA: “NIJE DOŠAO” ili “n.d.” odnosi se na situaciju kada je kandidat pristupio delu ispita sa zadacima ali nije pristupio i teorijskom delu ispita.

UPIS OCENA: Petak 10.02.2017. 9:00 do 12:00.

Molim kolege koji su položili ispit da se odazovu i dođu na upis ocena, u predviđenim terminima. Ukoliko niste u prilici da dođete, bar e-mail-om (na dragan.cockalo@tfzr.rs) javite da li ste sa ocenom saglasni ili ne. U protivnom, smatraću da niste zadovoljni ocenom i neću je upisati u zapisnik – u zapisniku će stajati n.d. (nije došao).

28
СЕП
2016

Oktobarski rok 2016.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Blagojević Zoran II 75/11

6

6

 

2.

Bogdanović Maja IM 50/13

6

7

 

3.

Bojčetić Zvjezdana IM 59/15

8

6

 

4.

Carević Jovana 05/10-04

9

8

 

5.

Dokić Stefan IM 36/12

7

6

 

6.

Feješ Tamara IM 61/13

6

5

 

7.

Josimović Milanka II 1/12

8

6

 

8.

Kovačević Dragana IM 166/11

9

7

 

9.

Kravljanac Bojana IM 77/12

6

6

 

10.

Krnjaić Goran IM 165/11

7

7

 

11.

Krulj Risto IM 31/12

6

7

 

12.

Malbaški Kristijana OT 28/12

8

n.d.

 

13.

Mošorinski Jovana IM 38/13

6

5

 

14.

Pejović Slađana IM 35/13

8

n.d.

 

15.

Radman Marica 19/10-04

9

6

 

16.

Rakić Aleksandra IM 33/12

6

5

 

17.

Savin Miloš IZ 34/15

8

n.d.

 

18.

Slijepčević Zoran IM 88/11

7

6

 

19.

Stamenković Sanela IZ 2/13

7

6

 

20.

Stanić Nikola MIM 28/14

8

7

 

21.

Starčević Stevan II 50/13

7

7

 

22.

Stojanović Aleksandar IM 54/12

6

6

 

23.

Šmit Sanja OT 32/12

6

7

 

24.

Težla Bojan 42/09-08

7

7

 

25.

Trifković Đorđe IZ 1/11

8

6

 

26.

Vasić Jovana IM 59/13

8

n.d.

 

27.

Vračević Aleksandar II 13/13

8

7

 

28.

Vukojević Dejan II 2/13

7

6

 

29.

Živanov Olivera IZ 19/12

8

5

 

Upis ocena: sreda 29.09. i 30.09. 9.00 do 12.00 h (kabinet 32a)

NAPOMENE:

  • Napomana “NIJE DOŠAO” ili “n.d.” odnosi se na situaciju kada je kandidat pristupio delu ispita sa zadacima ali nije pristupio i teorijskom delu ispita.
  • Molim kolege koji su položili ispit da se odazovu i dođu na upis ocena, u predviđenim terminima. Ukoliko NISTE ZADOVOLJNI OCENOM, a niste u prilici da dođete, molim da e-mail-om (na dragan.cockalo@tfzr.rs) javite da se ocena ne upisuje u zapisnik.

                                                              Predmetni nastavnik, s.r.

16
СЕП
2016

Septembarski rok 2016.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Avramović Dejan IM 21/13

7

6

 

2.

Banč Nikola 10/10-03

8

n.d.

 

3.

Bogdanović Maja IM 50/13

6

5

 

4.

Bojčetić Zvjezdana IM 59/15

8

5

 

5.

Čegar Vladimir IM 89/14

7

8

 

6.

Ćopić Marko IM 30/12

7

8

 

7.

Dimitrijević Jelena IM 72/15

7

6

 

8.

Drndarević Teodora IM 47/13

7

7

 

9.

Drndarević Vanja IM 17/11

8

6

 

10.

Đurić Goran 89/10-08

6

6

 

11.

Filep Andrej IM 65/11

6

6

 

12.

Gardović Marko IM 233/11

6

6

 

13.

Gruslav Željana IM 9/13

8

7

 

14.

Ivkov Nenad IM 57/11

8

7

 

15.

Ivković Darko IM 83/12

8

7

 

16.

Janković Andrija IZ 31/14

7

7

 

17.

Jovanović Aleksandra IM 28/13

7

6

 

18.

Jović Marko IM 27/13

8

6

 

19.

Kondan Kristijan IZ 10/11

7

n.d.

 

20.

Krulj Risto IM 31/12

6

5

 

21.

Kukučka Dajana IM 14/13

8

6

 

22.

Lazović Jovana OT 3/12

7

8

 

23.

Lević Isidora IM 48/12

8

6

 

24.

Lučić Anđelina IM 14/12

9

8

 

25.

Mari Simona IZ 7/12

7

6

 

26.

Milivojević Nikola II 4/12

7

6

 

27.

Milojević Bojana IM 3/12

8

8

 

28.

Mirazović Kristina IM 65/13

8

6

 

29.

Mošorinski Jovana IM 38/13

6

n.d.

 

30.

Novaković Dragana IM 39/13

8

6

 

31.

Perović Marko IM 8/13

6

6

 

32.

Petković Milan IM 75/12

5

5

 

33.

Popović Bojana IM 20/13

7

6

 

34.

Rajkov Dajana IM 52/13

7

8

 

35.

Rakić Aleksandra IM 33/12

6

5

 

36.

Savanović Nikola IM 39/11

8

n.d.

 

37.

Stanić Ivan IM 2/13

6

6

 

38.

Stanić Nikola MIM 28/14

8

5

 

39.

Starovlah Ostoja OT 12/12

9

8

 

40.

Stojković Miloš OT 30/14

7

6

 

41.

Trifković Nikola II 10/12

7

6

 

42.

Vračević Aleksandar II 13/13

8

n.d.

 

43.

Vrakela Željka IZ 5/13

8

n.d.

 

44.

Vujović Željko IM 52/12

6

6

 

45.

Vukobrat Marko II 23/12

8

8

 

Upis ocena: sreda 21.09. od 8.00 do 12.00 h (kabinet 32a).

NAPOMENE:

  • Napomana “NIJE DOŠAO” ili “n.d.” odnosi se na situaciju kada je kandidat pristupio delu ispita sa zadacima ali nije pristupio i teorijskom delu ispita.
  • Molim kolege koji su položili ispit da se odazovu i dođu na upis ocena, u predviđenim terminima. Ukoliko NISTE ZADOVOLJNI OCENOM, a niste u prilici da dođete, molim da e-mail-om (na dragan.cockalo@tfzr.rs) javite da se ocena ne upisuje u zapisnik.

                                                                                                                Predmetni nastavnik, s.r.

12
ЈУЛ
2016

Junski rok 2016.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Aleksovski Aleksandra IZ 4/13

8

5

n.d.

2.

Antić Saša IM 102/13

9

8

 

3.

Avramović Dejan IM 21/13

7

5

n.d.

4.

Bakoč Bojan 84/10-08

6

5

 

5.

Balašev Jelena IM 51/13

10

9

 

6.

Bugarski Srđan II 19/12

8

7

 

7.

Carević Jovana 05/10-04

9

5

n.d.

8.

Dinić Jelena IM 158/11

8

6

 

9.

Gavrilović Ivana MI 29/14

9

5

n.d.

10.

Janković Andrija IZ 31/14

7

5

n.d.

11.

Jovanović Aleksandra IM 28/13

7

5

 

12.

Jovanović Sanja II 28/11

7

6

 

13.

Jović Marko IM 27/13

8

5

n.d.

14.

Kiš Arnold 16/03-06

9

6

 

15.

Kovačević Dragana IM 166/11

9

5

 

16.

Kresić Nataša IZ 14/13

7

5

n.d.

17.

Kukučka Dajana IM 14/13

8

5

n.d.

18.

Lagundžin Dragana IZ 7/13

8

5

n.d.

19.

Lazić Kristina IZ 1/13

8

7

 

20.

Lević Isidora IM 48/12

8

5

 

21.

Lukić Živorad II 17/12

8

7

 

22.

Mari Simona IZ 7/12

7

5

n.d.

23.

Marković Valerija OT 31/13

10

9

 

24.

Miladinović Marija 11/09-04

8

6

 

25.

Milićević Aleksandra OT 28/11

7

7

 

26.

Milivojević Nikola II 4/12

7

5

 

27.

Mirazović Kristina IM 65/13

8

5

n.d.

28.

Popov Olgica IZ 34/14

8

6

 

29.

Radović Aleksandar 103/10-08

9

6

 

30.

Radović Branko IZ 32/14

7

6

 

31.

Rajković Jelena MIM 29/15

7

6

 

32.

Ranković Nemanja IM 232/11

6

6

 

33.

Simeunović Nataša IM 82/15

6

6

 

34.

Stamenković Sanela IZ 2/13

7

5

 

35.

Starovlah Ostoja OT 12/12

9

5

n.d.

36.

Stojković Miloš OT 30/14

7

5

 

37.

Šarvari Denis II 20/12

6

6

 

38.

Trifković Đorđe IZ 1/11

8

5

n.d.

39.

Tucić Tijana IM 270/11

9

7

 

40.

Vujičić Gordana IM 56/13

6

6

 

41.

Žigić Slađana IZ 33/14

10

8

 

Upis ocena: sreda 13.07. od 9.00 do 12.00 h (kabinet 32a).

NAPOMENE:

  • Napomana “NIJE DOŠAO” ili “n.d.” odnosi se na situaciju kada je kandidat pristupio delu ispita sa zadacima ali nije pristupio i teorijskom delu ispita.
  • Molim kolege koji su položili ispit da se odazovu i dođu na upis ocena, u predviđenim terminima. Ukoliko NISTE ZADOVOLJNI OCENOM, a niste u prilici da dođete, molim da e-mail-om (na dragan.cockalo@tfzr.rs) javite da se ocena ne upisuje u zapisnik.

                                                                                Predmetni nastavnik, s.r. 

25
МАЈ
2016

Aprilski rok 2016.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Aleksovski Zorana IZ 27/12

8

6

 

2.

Baba-Alić Julija OT 13/12

9

6

Ranije položeni zadaci

3.

Babić Jelena OT 1/12

7

6

Ranije položeni zadaci

4.

Bagonja Tatjana 34/10-04

6

6

 

5.

Bakoč Bojan 84/10-08

5

5

 

6.

Dimitrijević Jelena IM 72/15

5

5

 

7.

Đurđević Željko IZ 37/13

6

7

 

8.

Gruslav Željana IM 9/13

8

5

 

9.

Gucić Antun IM 68/14

7

5

Ranije položeni zadaci

10.

Ilić Milena OT 6/12

8

8

 

11.

Jančić Anželika 22/10-04

6

6

 

12.

Janjić Ivan IM 83/13

8

6

 

13.

Jokšić Žarko IM 47/12

7

n.d.

 

14.

Jovanović Sanja II 28/11

5

5

 

15.

Komatina Tamara IZ 24/13

8

7

Ranije položeni zadaci

16.

Kucorovski Kristina IM 4/13

5

5

 

17.

Kujundžić Jasmina OT 31/12

8

7

Ranije položeni zadaci

18.

Lazić Kristina IZ 1/13

8

5

 

19.

Lazović Jovana OT 3/12

5

5

 

20.

Lević Isidora IM 48/12

7

5

Ranije položeni zadaci

21.

Lučić Anđelina IM 14/12

9

6

Ranije položeni zadaci

22.

Malbaški Kristijana OT 28/12

5

5

 

23.

Markuš Rijana IM 12/13

7

6

 

24.

Mijailović Marijana OT 20/12

7

7

 

25.

Miladinović Marija 11/09-04

5

5

 

26.

Milićević Aleksandra OT 28/11

7

5

 

27.

Milivojević Nikola II 4/12

7

5

 

28.

Milojević Bojana IM 3/12

8

n.d.

 

29.

Oroš Marianna OT 17/12

8

6

Ranije položeni zadaci

30.

Pavlović Nataša OT 5/12

7

8

Ranije položeni zadaci

31.

Popov Darinka OT 10/12

8

8

Ranije položeni zadaci

32.

Radman Marica 19/10-04

9

5

 

33.

Savin Miloš IZ 9/12

5

5

 

34.

Simeunović Nataša IM 82/15

(rad?) 5

n.d.

 

35.

Skenderović Jelena 18/10-04

8

7

 

36.

Stamenković Sanela IZ 2/13

7

5

 

37.

Stanković Jelena IM 114/12

8

6

 

38.

Stojković Miloš OT 30/14

5

5

 

39.

Škrbić Jelena IM 1/13

8

8

Ranije položeni zadaci

40.

Šljapić Ivana IM 22/12

8

5

Ranije položeni zadaci

41.

Šmit Sanja OT 32/12

6

n.d.

 

42.

Topalov Sanja IZ 8/13

7

7

Ranije položeni zadaci

43.

Vasić Jovana IM 59/13

5

5

 

44.

Vujičić Gordana IM 56/13

6

5

Ranije položeni zadaci

45.

Vukićević Nenad IM 77/14

7

6

Ranije položeni zadaci

46.

Žigić Slađana IZ 33/14

6

n.d.

 

47.

Živanov Olivera IZ 19/12

8

5

 

48.

Živković Marina IM 31/11

6

6

Ranije položeni zadaci

Upis ocena: sreda 25.05. i sreda 01.06. od 9.00 do 12.00 h (kabinet 32a).

NAPOMENE:

  • Napomana “NIJE DOŠAO” ili “n.d.” odnosi se na situaciju kada je kandidat pristupio delu ispita sa zadacima ali nije pristupio i teorijskom delu ispita.
  • Molim kolege koji su položili ispit da se odazovu i dođu na upis ocena, u predviđenim terminima. Ukoliko NISTE ZADOVOLJNI OCENOM, a niste u prilici da dođete, molim da e-mail-om (na dragan.cockalo@tfzr.rs) javite da se ocena ne upisuje u zapisnik. 

                                                                                       Predmetni nastavnik, s.r.

28
МАР
2016

Januarski rok 2016.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Aleksić Milena IM 81/14

7

6

 

2.

Aničić Dejan II 34/12

8

7

 

3.

Avramović Dejan IM 21/13

5

5

 

4.

Baba-Alić Julija OT 13/12

9

n.d.

 

5.

Babić Jelena OT 1/12

7

5

 

6.

Bojčetić Zvjezdana IM 59/15

5

5

 

7.

Čekić Milica IZ 32/15

7

n.d.

 

8.

Ćorić Aleksandra OT 21/12

8

6

 

9.

Dejanović Damjan IM 66/13

8

7

 

10.

Dinić Jelena IM 158/11

8

5

 

11.

Drašković Marija OT 8/12

6

7

 

12.

Feješ Tamara IM 61/13

5

5

 

13.

Felbab Aleksandra IM 26/13

8

9

 

14.

Filep Andrej IM 65/11

6

5

 

15.

Filipov Viktorija IM 6/13

10

8

 

16.

Gagić Lidija IM 54/11

8

9

 

17.

Gucić Antun IM 68/14

7

5

 

18.

Ignjatović Nemanja OT 16/12

6

n.d.

 

19.

Ilievski Jovana IM 68/13

5

9

 

20.

Isakov Alisa ОТ 14/12

8

6

 

21.

Kiš Milica IZ 31/15

7

n.d.

 

22.

Kler Bane IZ 12/13

6

n.d.

 

23.

Komatina Tamara IZ 24/13

8

n.d.

 

24.

Kravar Milica IM 60/13

7

9

 

25.

Krčmar Marijana IM 10/13

8

9

 

26.

Kujundžić Jasmina OT 31/12

8

5

 

27.

Lerik Natalia IM 5/13

8

9

 

28.

Lević Isidora IM 48/12

7

5

 

29.

Malbaški Kristijana OT 28/12

5

5

 

30.

Manojlović Sandra OT 29/12

9

8

 

31.

Mareš Ivan 17/10-08

7

5

 

32.

Martinović Aleksandar IM 79/15

8

8

 

33.

Matić Dragina OT 37/12

8

5

 

34.

Milivojević Nikola II 4/12

5

5

 

35.

Miolski Jasmina OT 27/12

8

6

 

36.

Mjedenjak Dragan IM 94/11

6

6

 

37.

Mošorinski Jovana IM 38/13

5

5

 

38.

Mošorinski Ljubomir MI 33/14

8

8

 

39.

Obradović Milica OT 11/12

9

9

 

40.

Oroš Marianna OT 17/12

8

n.d.

 

41.

Pavlović Nataša OT 5/12

7

n.d.

 

42.

Pavlović Predrag IM 80/15

7

6

 

43.

Perović Marko IM 8/13

6

5

 

44.

Popov Darinka OT 10/12

8

n.d.

 

45.

Popović Bojana IM 20/13

5

5

 

46.

Radović Branko IZ 32/14

7

n.d.

 

47.

Santo Boldižar OT 29/14

9

7

 

48.

Serafimovski Aleksandra OT 24/12

8

7

 

49.

Siriški Dejan II 21/13

8

7

 

50.

Stanisavić Ivona IM 101/11

9

7

 

51.

Stanković Dalibor IM 42/12

8

7

 

52.

Stanković Jelena IM 114/12

8

5

 

53.

Starovlah Ostoja OT 12/12

5

5

 

54.

Stojanović Aleksandar IM 54/12

6

5

 

55.

Stojković Miloš OT 30/14

5

5

 

56.

Šarvari Denis II 20/12

6

5

 

57.

Šećerov Jovan IM 23/13

6

n.d.

 

58.

Škrbić Jovana IM 7/12

8

5

 

59.

Šljapić Ivana IM 22/12

8

5

 

60.

Šmit Sanja OT 32/12

5

5

 

61.

Tanasković Dušica OT 21/11

7

6

 

62.

Topalov Sanja IZ 8/13

7

5

 

63.

Varićak Stefan IM 82/12

6

6

 

64.

Vučićević Boja IM 37/11

6

6

 

65.

Vujičić Gordana IM 56/13

6

5

 

66.

Vukelja Dušan II 14/13

9

9

 

67.

Vukićević Nenad IM 77/14

7

5

 

68.

Zagorac Dajana IM 16/12

7

6

 

69.

Živanov Olivera IZ 19/12

7

n.d.

 

70.

Živković Marina IM 31/11

6

5

 

Upis ocena: sreda 30.03. i petak 01.04. od 9.00 do 12.00 h (kabinet 32a).

                                                                                           Profesor, s.r.

07
ОКТ
2015

Oktobarski ipitni rok 2015.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Aleksić Milena IM 81/14

7

5

 

2.

Aleksovski Zorana IZ 27/12

8

5

 

3.

Bojić Dorijan IZ 29/12

8

5

 

4.

Cvetić Ivana IM 6/12

8

6

 

5.

Ćuk Dragana IM 62/12

9

7

 

6.

Đurić Dejan IM 48/11

8

6

 

7.

Filep Andrej IM 65/11

Zadaci?

5

 

8.

Gagić Lidija IM 54/11

8

5

 

9.

Gardinovački Aleksandar IM 67/11

8

7

 

10.

Gardović Marko IM 233/11

5

5

 

11.

Gucić Antun IM 68/14

7

5

 

12.

Horvat Albert IM 44/12

7

6

 

13.

Ilić Zorica IZ 5/12

7

6

 

14.

Ivanić Zorana IZ 11/12

7

8

 

15.

Jovanović Marija OT 23/11

9

7

 

16.

Jovanović Petar IM 41/11

7

7

 

17.

Konter Atila IM 21/12

7

6

 

18.

Krulj Risto IM 31/12

7

5

 

19.

Lević Isidora IM 48/12

7

n.d.

 

20.

Lučić Anđelina IM 14/12

9

5

 

21.

Majstorović Vladimir IM 64/14

10

6

 

22.

Mareš Ivan 17/10-08

7

n.d.

 

23.

Marković Goran IM 90/11

6

6

 

24.

Milićev Bojan IM 28/12

7

6

 

25.

Mitić Goran 15/11

7

6

 

26.

Mjedenjak Dragan IM 94/11

6

n.d.

 

27.

Nedeljkov Srđan II 25/14

8

6

 

28.

Pavlica Jelena IM 241/11

6

6

 

29.

Popov Neda OT 34/12

7

6

 

30.

Popović Velimir IM 55/11

9

7

 

31.

Radukin Nataša IZ 2/12

7

7

 

32.

Simić Vesna IM 68/12

9

9

 

33.

Stanković Dalibor IM 42/12

8

5

 

34.

Stojanović Aleksandar IM 54/12

6

5

 

35.

Šljapić Ivana IM 22/12

8

5

 

36.

Tošić Radoš II 18/11

8

6

 

37.

Trifković Đorđe IZ 1/11

7

5

 

38.

Vlajić Ninoslav IM 38/12

8

8

 

39.

Vlaški Slađana IM 11/11

6

6

 

40.

Vučićević Boja IM 37/11

6

5

 

41.

Vuković Srđan IM 56/11

7

6

 

42.

Vuković Tihomir 25/09-03

7

7

 

43.

Živanov Olivera IZ 19/12

8

n.d.

 

44.

Živković Marina IM 31/11

6

5

 

                                                             Profesor, s.r.

NAPOMENA: “NIJE DOŠAO” ili “n.d.” odnosi se na situaciju kada je kandidat pristupio delu ispita sa zadacima ali nije pristupio i teorijskom delu ispita.

Upis ocena: utorak 06.10. i sreda 07.10. u periodu od 9.00 do 12.00.

14
СЕП
2015

Septembarski ispitni rok 2015.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Aleksovski Zorana IZ 27/12

8

n.d.

 

2.

Avramović Bogdan IM 89/11

7

6

 

3.

Bagonja Tatjana 34/10-04

7

5

 

4.

Bašić Nevenka OT 9/11

8

6

 

5.

Blaški Slađana IM 11/11

6

5

 

6.

Đurić Saša 55/09-08

7

6

 

7.

Gagić Lidija IM 54/11

8

n.d.

 

8.

Gajinov Danijela 20/10-04

7

7

 

9.

Gavrilovic Danica OT 3/11

7

6

 

10.

Horvat Albert IM 44/12

7

5

 

11.

Ilić Zorica IZ 5/12

7

n.d.

 

12.

Jevremović Predrag

5

5

 

13.

Jokšić Žarko IM 47/12

6

n.d.

 

14.

Josimov Dušanka IM 67/14

9

6

 

15.

Jovanović Marija OT 23/11

5

5

 

16.

Jovanović Petar IM 41/11

7

5

 

17.

Jović Miloš 69/09-08

7

7

 

18.

Konter Atila IM 21/12

7

n.d.

 

19.

Krulj Risto IM 31/12

7

5

 

20.

Lučić Anđelina IM 14/12

6

5

 

21.

Mari Simona IZ 7/12

7

5

 

22.

Milanov Nebojša IM 11/14

7

7

 

23.

Milićev Bojan IM 28/12

7

5

 

24.

Milovanović Danijela OT 14/11

8

8

 

25.

Mitić Goran 15/11

7

5

 

26.

Momirov Ivona IZ 41/12

7

7

 

27.

Palanački Srđan IM 10/11

8

6

 

28.

Popov Neda OT 34/12

7

5

 

29.

Popović Slobodan IM 91/11

6

7

 

30.

Radukin Nataša IZ 2/12

7

5

 

31.

Stamenković Dragan IM 75/11

8

6

 

32.

Stanković Jelena IM 114/12

8

5

 

33.

Šparović Jelena OT 25/11

7

6

 

34.

Taloš Klara OT 6/11

7

6

 

35.

Tarjan Timea OT 7 /11

7

7

 

36.

Težla Bojan 42/09-08

5

5

 

37.

Varga Kristina IM 43/11

7

8

 

38.

Vučićević Boja IM 37/11

6

n.d.

 

39.

Vujasin Jelena 45/10-08

5

5

 

40.

Vukićević Nenad IM 77/14

5

n.d.

 

41.

Vuković Srđan IM 56/11

7

n.d.

 

42.

Živković Drazgić Mira MIM 27/14

7

6

 

Upis ocena: utorak 15.09. i sreda 16.09. u periodu od 9.00 do 12.00.

NAPOMENE:

- “NIJE DOŠAO” ili “n.d.” odnosi se na situaciju kada je kandidat pristupio delu ispita sa zadacima ali nije pristupio i teorijskom delu ispita.

- Molim kolege koji su položili ispit da se odazovu i dođu na upis ocena (kabinet 32a, II sprat), u predviđenim terminima. Ukoliko niste u prilici da dođete, bar e-mail-om (na cole@tfzr.uns.ac.rs; dragan.cockalo@tfzr.rs) javite ako niste saglasni sa ocenom.

                                                                         Profesor, s.r.

14
ЈУЛ
2015

Junski ispitni rok 2015.

 

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Aleksovski Zorana IZ 27/12

5

5

 

2.

Bašić Nevenka OT 9/11

7

5

 

3.

Benka Marina IZ 36/12

9

6

 

4.

Bijelić Ana IM 71/12

8

6

 

5.

Cvjetković Aleksandar 109/10-08

6

6

 

6.

Čavrić Nataša IM 67/12

8

8

 

7.

Čorba Laslo IM 21/11

7

7

 

8.

Čuturić Vjekoslav IM 65/14

7

7

 

9.

Đurić Dejan IM 48/11

7

5

 

10.

Gajinov Danijela 20/10-04

7

5

 

11.

Gardović Marko IM 233/11

5

5

 

12.

Gavrić Dragan IZ 08/12

9

8

 

13.

Gavrilovic Danica OT 3/11

8

5

 

14.

Hartih Marika IM 1/12

9

9

 

15.

Horvat Albert IM 44/12

8

5

 

16.

Ilić Ilja IM 72/11

7

6

 

17.

Ilić Mihajlo IM 74/14

7

6

 

18.

Ilić Zorica IZ 5/12

5

5

 

19.

Janković Ilija IZ 04/12

8

8

 

20.

Janković Milan 79/09-08

8

6

 

21.

Janković Vladimir II 34/14

6

6

 

22.

Jokšić Žarko IM 47/12

6

n.d.

 

23.

Jovanić Marina 6/09-03

8

6

 

24.

Jovanović Petar IM 41/11

7

5

 

25.

Kojčić Dušan 4/10-03

8

6

 

26.

Krulj Risto IM 31/12

6

5

 

27.

Lazov Jadranka IM 73/12

7

6

 

28.

Letić Radoslav IM 25/12

7

7

 

29.

Lević Isidora IM 48/12

7

5

 

30.

Mareš Ivan 17/10-08

7

5

 

31.

Mari Simona IZ 7/12

7

5

 

32.

Markov Aleksandar IM 66/12

8

6

 

33.

Milanov Nebojša IM 11/14

5

5

Nije predao vežbu

34.

Milićev Bojan IM 28/12

7

5

 

35.

Milosavljević Anita OT 2/11

8

8

 

36.

Milovanović Danijela OT 14/11

8

5

 

37.

Momirov Ivona IZ 41/12

6

5

 

38.

Nešić Mirko IM 262/11

5

5

 

39.

Orlović Aleksandra IM 239/11

7

7

 

40.

Petrović Kristina OT 40/12

8

6

 

41.

Popov Neda OT 34/12

7

5

 

42.

Rakić Aleksandra IM 33/12

5

5

 

43.

Rašević Predrag IM 140/12

7

7

 

44.

Sabo Teodora OT 22/11

7

6

 

45.

Simić Vesna IM 68/12

8

5

 

46.

Smiljkić Predrag MIM 29/13

6

6

 

47.

Spasojević Slaviša IM 9/11

6

6

 

48.

Šarvari Denis II 20/12

7

5

 

49.

Šparović Jelena OT 25/11

8

5

 

50.

Taloš Klara OT 6/11

9

5

 

51.

Tarjan Timea OT 7 /11

6

5

 

52.

Vasić Miodrag II 49/11

6

6

 

53.

Vlaisavljević Goran 43/08-08

8

7

 

54.

Vlajić Milan IM 149/12

7

7

 

55.

Vuković Tihomir 25/09-03

7

n.d.

 

56.

Zagorac Dajana IM 16/12

7

5

 

57.

Živković Drazgić Mira MIM 27/14

7

5

 

NAPOMENA: Napomana “NIJE DOŠAO” ili “n.d.” odnosi se na situaciju kada je kandidat pristupio delu ispita sa zadacima ali nije pristupio i teorijskom delu ispita.

                                                       Predmetni nastavnik, s.r.

Upis ocena: utorak 14.07. i sreda 15.07. od 9:00 do 12:00, kab. 32a II sprat. Molim kolege koji su položili ispit da se odazovu i dođu na upis ocena, u predviđenim terminima. Ukoliko niste u prilici da dođete, bar e-mail-om (na cole@tfzr.uns.ac.rs; dragan.cockalo@tfzr.rs) javite da li ste sa ocenom saglasni ili ne. U protivnom, smatraću da niste zadovoljni ocenom i neću je upisati u zapisnik – u zapisniku će stajati n.d. (nije došao).

20
МАЈ
2015

Aprilski ispitni rok 2015.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Adamov Marko 10/09-03

7

6

 

2.

Aleksić Marija OT 19/11

9

6

 

3.

Andrejević Nemanja IM 105/12

6

6

 

4.

Bađok Darko MIM 24/14

7

6

 

5.

Bagonja Tatjana 34/10-04

8

5

 

6.

Bibin Dunja 35/10-04

8

9

 

7.

Bogdanov Bojana IM 8/12

9

9

 

8.

Cvejić Ivana IM 6/12

8

5

 

9.

Čivčić Vladimir 12/10-03

7

6

 

10.

Čolić Irena 128/09-08

7

6

 

11.

Dimitrov Jovana OT 11/11

7

6

 

12.

Đurić Dejan IM 48/11

7

5

 

13.

Đurić Igor 31/10-08

6

6

 

14.

Gagić Lidija IM 54/11

8

n.d.

 

15.

Gajinov Danijela 20/10-04

6

5

 

16.

Gardović Marko IM 233/11

5

n.d.

 

17.

Gavrilović Danica OT 3/11

5

5

 

18.

Grujić Željko IM 13/12

7

7

 

19.

Horvat Albert IM 44/12

7

5

 

20.

Ilić Ilja IM 72/11

7

5

 

21.

Ilić Mihajlo IM 74/14

7

5

 

22.

Jakovljević Marko IM 6/11

6

6

 

23.

Jokić Jovana OT 10/11

8

9

 

24.

Jovanić Marina 6/09-03

8

5

 

25.

Jovanović Petar IM 41/11

7

5

 

26.

Kaloci Marko II 12/12

7

7

 

27.

Kojčić Dušan 4/10-03

7

5

 

28.

Lakatuš Peko IM 82/11

7

7

 

29.

Letić Radoslav IM 25/12

6

5

 

30.

Mareš Ivan 17/10-08

8

n.d.

 

31.

Mari Simona IZ 7/12

5

5

 

32.

Marinković Katarina 18/10-04

7

7

 

33.

Markov Aleksandar IM 66/12

7

5

 

34.

Milanović Milomir 35/10-03

6

6

 

35.

Milovanović Diana IM 59/12

8

8

 

36.

Momirov Ivona IZ 41/12

5

5

 

37.

Nedeljkov Srđan II 25/14

7

5

 

38.

Novković Nikola II 21/14

9

7

 

39.

Orlović Aleksandra IM 239/11

7

5

 

40.

Pavlov Sonja 26/10-04

8

7

 

41.

Pejković Miloš 169/07-03

7

6

 

42.

Petrović Bojana OT 12/11

8

8

 

43.

Petrović Kristina OT 40/12

7

n.d.

 

44.

Popović Slobodan IM 91/11

6

5

 

45.

Ranković Nemanja IM 232/11

7

5

 

46.

Simić Nikola 32/14

7

6

 

47.

Slavković Vladimir IM 74/12

8

6

 

48.

Stančić Ivana IM 56/12

7

8

 

49.

Stefanović Divna 168/10-08

6

6

 

50.

Stojanović Ilija II 31/14

7

6

 

51.

Škrbić Jovana IM 7/12

8

8

 

52.

Šljapić Ivana IM 22/12

8

5

 

53.

Šparović Jelena 25/11

6

5

 

54.

Taloš Klara OT 6/11

5

5

 

55.

Veljković Aleksandra IM 19/12

8

8

 

56.

Višnjić Jelena 36/10-04

8

8

 

57.

Vlajić MIlan IM 149/12

5

n.d.

 

58.

Vlajić Ninoslav IM 38/12

7

n.d.

 

59.

Vučićević Boja IM 37/11

8

n.d.

 

60.

Vukelja Kristina OT 13/11

9

6

 

61.

Vukićević Nenad IM 77/14

5

n.d.

 

62.

Vuković Srđan IM 56/11

5

5

 

63.

Zlatanović Dragan II 26/14

7

6

 

64.

Živin Vladimir OT 8/11

7

6

 

NAPOMENA:Napomana “NIJE DOŠAO” ili “n.d.” odnosi se na situaciju kada je kandidat pristupio delu ispita sa zadacima ali nije pristupio i teorijskom delu ispita.

                                                                                                  Profesor, s.r.

Upis ocena: 25.05. i 27.05.2015. od 9:00 do 12:00.

25
ФЕБ
2015

Januarski ispitni rok 2015.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Adamov Marko10/09-03

7

5

 

2.

Aleksić Marija OT 19/11

8

5

 

3.

Bagonja Tatjana 34/10-04

7

5

 

4.

Bijelić Ana IM 71/12

5

5

 

5.

Blažević Tihomir 104/09-08

5

5

 

6.

Cvetić Ivana IM 6/12

8

5

 

7.

Čubrak Danijela OT 4/11

8

8

 

8.

Dimitrov Jovana OT 11/11

6

5

 

9.

Đurić Dejan IM 48/11

6

5

 

10.

Đurić Igor 31/10-08

5

5

 

11.

Filipović Mića IM 17/12

8

7

 

12.

Gajinov Danijela 20/10-04

7

5

 

13.

Golijanin Miloš II 3/12

8

8

 

14.

Grujić Žarko IM 13/12

7

5

 

15.

Horvat Albert IM 44/12

8

5

 

16.

Ivetić Nina IM 18/12

8

10

 

17.

Ivkov Nenad IM 57/11

8

5

 

18.

Jarčević Duška 37/10-03

7

5

 

19.

Jovanić Marina 6/09-03

5

n.d.

 

20.

Jovanović Petar IM 41/11

6

5

 

21.

Kaljević Nikola OT 17/11

8

6

 

22.

Kantardžić Branislav 18/09-03

9

7

 

23.

Krulj Risto IM 31/12

7

5

 

24.

Marinković Katarina 28/10-04

6

5

 

25.

Markov Aleksandar IM 66/12

5

5

 

26.

Markov Marjan IM 47/11

5

5

 

27.

Marković Goran IM 90/11

5

5

 

28.

Matić Dragina OT 37/12

5

5

 

29.

Milankov Minja OT 15/11

9

6

 

30.

Milanov Nebojša IM 14/11

5

5

 

31.

Milanović Milomir 35/10-03

5

5

 

32.

Milosavljev Dragana IM 9/12

9

9

 

33.

Mitić Goran IM 15/11

5

5

 

34.

Momčilović Jovana IM 58/12

8

7

 

35.

Nedeljkov Srđan II 25/14

5

n.d.

 

36.

Novaković Borivoj II 30/12

9

9

 

37.

Obradović Vladimir IM 118/12

6

6

 

38.

Orlović Aleksandra IM 239/11

5

5

 

39.

Palanački Srđan IM 10/11

5

5

 

40.

Paunović Aleksandra IM 2/12

8

8

 

41.

Plazinčić Slavica 3/10-04

7

6

 

42.

Popov Neda OT 34/12

6

5

 

43.

Popović Slobodan IM 91/11

5

5

 

44.

Radaković Dušan 40/10-03

6

7

 

45.

Radman Marica 19/10-04

8

5

 

46.

Radović Aleksandar 103/10-08

5

5

 

47.

Rašević Predrag IM 140/12

5

5

 

48.

Sapun Marijana 4/10-04

10

9

 

49.

Sarić Biljana IM 138/12

8

6

 

50.

Simić Anja IM 12/12

9

6

 

51.

Simić Vesna IM 68/12

5

5

 

52.

Slavković Vladimir IM 74/12

8

5

 

53.

Spasojević Slaviša IM 09/11

5

5

 

54.

Stanković Dalibor IM 42/12

5

5

 

55.

Stanković Dragan IM 75/11

7

5

 

56.

Stefanović Divna 168/10-08

5

5

 

57.

Stojić Nikola OT 18/11

9

6

 

58.

Šljapić Ivana IM 22/12

9

5

 

59.

Tabački Dejan IM 104/11

6

6

 

60.

Tadić Dijana IM 4/12

8

8

 

61.

Tarajić Bojan IM 5/11

9

5

 

62.

Tarjan Timea OT 7 /11

6

5

 

63.

Todorović Nataša OT 35/12

5

5

 

64.

Topalović Tijana IM 15/12

7

7

 

65.

Tošić Aleksandar IM 155/11

5

5

 

66.

Višnjić Jelena 36/10-04

8

5

 

67.

Vlajić Ninoslav IM38/12

7

5

 

68.

Vukelja Kristina OT 13/11

7

5

 

69.

Vukobrat Bojan II 22/12

7

7

 

70.

Vuković Srđan IM 56/11

5

5

 

71.

Zafirović Miloš IM 123/13

6

7

 

72.

Zlatanović Dragan II 26/14

5

5

 

73.

Živin Vladimir OT 8/11

7

5

 

74.

Živković Ivana IM 21/12

9

8

 

                                                                                               Profesor, s.r.

NAPOMENA: “NIJE DOŠAO” ili “n.d.” odnosi se na situaciju kada je kandidat pristupio delu ispita sa zadacima, ali nije pristupio i teorijskom delu ispita.

Upis ocena (kabinet 32a, II sprat): ponedeljak 02.03. i sreda 04.03.2015. od 9.00 do 13.00.

08
ОКТ
2014

Oktobarski ispitni rok 2014.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Adamov Marko 10/09-03

8

5

 

2.

Gerstmajer Timea 12/10-04

7

6

 

3.

Horvat Teodora 17/09-04

9

5

 

4.

Jančić Anželika 22/10-04

8

n.d.

 

5.

Knežević Radovan II 6/11

7

6

 

6.

Korać Jasminka 13/10-04

8

8

 

7.

Kostić Ivan 134/03-08

8

6

 

8.

Kranjčević Nina 14/10-04

8

6

 

9.

Krčadinac Boris 171/10-08

6

6

 

10.

Lončarski Divna 30/10-04

8

8

 

11.

Luković Milan IZ 9/11

8

n.d.

 

12.

Markov Marjan IM 47/11

6

n.d.

 

13.

Matić Marija II 29/11

7

6

 

14.

Mirković Tijana 18/09-04

9

6

 

15.

Obradović Olja 1/10-04

8

6

 

16.

Pjevčević Dijana 24/10-04

7

6

 

17.

Plazinčić Slavica 3/10-04

8

5

 

18.

Popović Velimir IM 55/11

9

5

 

19.

Prlja Aleksandar IM 76/11

6

5

 

20.

Rođenkov Igor IZ 3/11

8

6

 

21.

Samardžić Dejana 25/10-04

8

5

 

22.

Stanojević Marko IM 154/12

7

6

 

23.

Tarajić Bojan IM 5/11

8

5

 

24.

Višnjić Jelana 36/10-04

8

5

 

25.

Zindović Marija 16/10-04

8

8

 

OKTOBARSKI IPITNI ROK, Treći termin (OKTOBARSKI 3)

26.

Filep Andrej IM 65/11

6

5

 

27.

Gajinov Danijela 20/10-04

6

n.d.

 

28.

Horvat Teodora 17/09-04

8

6

 

29.

Jančić Anželika 22/10-04

8

5

 

30.

Plazinčić Slavica 3/10-04

7

5

 

31.

Tarajić Bojan IM 5/11

7

n.d.

 

Upis ocena: sreda 08.10.2014. ili utorak 14.10.2014. od 9:00 do 12:00.

                                                                                           Profesor, s.r.

21
СЕП
2014

Septembarski ispitni rok 2014.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Adamov Marko10/09-03

7

5

 

2.

Arsić Marija OT 39/12

7

7

 

3.

Babić Ljiljana IM 38/11

8

9

 

4.

Babić Rade 81/10-08

6

6

 

5.

Borić Ljubica MIM 30/12

9

6

 

6.

Damjanović Dajana IZ 4/11

9

9

 

7.

Demenesku Marciana IM 18/11

8

6

 

8.

Dumitrov Bogdanka  IZ 11/11

9

7

 

9.

Filep Andrej IM 65/11

7

n.d.

 

10.

Gerstmajer Timea 12/10-04

8

n.d.

 

11.

Grban Aleksandra 121/10-08

7

6

 

12.

Jurjević Jelena 25/10M-25

7

7

 

13.

Knežević Radovan II 6/11

7

5

 

14.

Korać Jasminka 13/10-04

8

5

 

15.

Kostić Ivan 134/03-08

8

5

 

16.

Kranjčević Nina 14/10-04

7

5

 

17.

Malić Tamara 11/10-08

7

7

 

18.

Matejić Tatjana IM 117/13

7

7

 

19.

Nikolin Jelena IM 130/13

6

5

 

20.

Obradović Milan 12/09-08

7

8

 

21.

Obradović Olja 1/10-04

7

5

 

22.

Pejković Milan 169/07-08

7

5

 

23.

Petrov Marina IM 42/11

9

7

 

24.

Plazinčić Slavica 3/10-04

5

n.d.

 

25.

Popović Vladimir IM 77/11

8

7

 

26.

Radman Marica 19/10-04

8

n.d.

 

27.

Radonjić Tatjana IM 27/11

9

8

 

28.

Radovanović Miloš IM 103/12

6

5

 

29.

Radukin Nenad IM 105/13

6

5

 

30.

Rođenkov Igor IZ 3/11

5

n.d.

 

31.

Sajfert Dragan II 26

8

7

 

32.

Samardžić Dejana 25/10-04

8

n.d.

 

33.

Sredojev Sandra IM 44/11

6

6

 

34.

Stanković Dragan IM 75/11

7

5

 

35.

Stanković Jelena IM 114/12

6

5

 

36.

Stanojević Mirko IM 154/12

7

5

 

37.

Tošić Aleksandar IM 155/11

7

5

 

38.

Trifković Đorđe IZ 1/11

5

n.d.

 

39.

Vlajić Nebojša IM/68/11

7

6

 

40.

Vuković Tihomir 25/09-03

8

n.d.

 

41.

Zafirović Miloš IM 123/13

6

5

 

Upis ocena: utorak (23.09.) i sreda (24.09.) od 09:00 do 12:00.

                                                                                       Profesor, s.r.

18
ЈУЛ
2014

Julski ispitni rok 2014.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Adamov Marko 10/09-03

8

5

 

2.

Babić Ljiljana IM 38/11

8

n.d.

 

3.

Babić Rade 81/10-08

7

5

 

4.

Čorba Laslo IM  21/11

6

5

 

5.

Demenesku Marciana IM 18/11

7

5

 

6.

Filep Andrej IM 65/11

6

5

 

7.

Joksimović Bojan 66/10-08

7

5

 

8.

Jovanović Aleksandar IM 157/11

7

6

 

9.

Jovanović Dalibor IM 96/11

6

7

 

10.

Jurjević Jelena 25/10M-25

8

5

 

11.

Kiš Helena IM 3/11

8

7

 

12.

Knežević Radovan II 6/11

7

5

 

13.

Kondić Tamara IM 26/11

7

7

 

14.

Kostić Ivan 134/03-08

7

5

 

15.

Magda Korina IM 29 /11

7

6

 

16.

Maković Isidora IM 1/11

8

6

 

17.

Matejić Ivana IM 119/13

8

6

 

18.

Matejić Tatjana IM 117/13

8

5

 

19.

Nedin Batar Tamara IM 111/11

8

6

 

20.

Novak Martina 10/10-04

9

6

 

21.

Paunović Bogdan IZ 42/12

5

n.d.

 

22.

Perišić Aleksandar 5/08-03

6

5

 

23.

Perović Jovana IM 22/11

7

6

 

24.

Petrov Marina IM 42/11

9

n.d.

 

25.

Petrovič Željislav IM 64/11

8

7

 

26.

Petrović Bojan MIM 28/12

6

6

 

27.

Plazinčić Slavica 3/10-04

7

5

 

28.

Radovanović Slobodan 152/10-08

8

6

 

29.

Sredojev Sandra IM 44/11

6

5

 

30.

Stanković Dragan IM 75/11

7

5

 

31.

Stanojević Mirko IM 154/12

7

5

 

32.

Višnjić Jelena 36/10-04

7

5

 

33.

Vujašanin Milan IM 160/11

9

8

 

34.

Vuković Tihomir 25/09-03

5

n.d.

 

NAPOMENA: Napomana “NIJE DOŠAO” ili “n.d.” odnosi se na situaciju kada je kandidat pristupio delu ispita sa zadacima ali nije pristupio i teorijskom delu ispita.

Profesor, s.r.

25
ЈУН
2014

Junski ispitni rok 2014.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Babić Rade 81/10-08

7

5

 

2.

Blagojević Stevo IM 115/13

6

n.d.

 

3.

Butorac Martina 6/10-04

7

6

 

4.

Čudić Jelena 7/10-04

7

6

 

5.

Demenesku Marćiana IM 18/11

8

5

 

6.

Dragićević Dafina IM 52/11

8

8

 

7.

Đinović Ivan IM 116/12

8

6

 

8.

Gerstmajer Timea 12/10-04

8

n.d.

 

9.

Janković Ivana IM 66/11

8

6

 

10.

Jovanović Aleksandar IM 157/11

6

5

 

11.

Juhas Ivan IM 189/11

6

5

 

12.

Jurjević Jelena 25/10M-25

5

5

 

13.

Kostić Ivan 134/03-08

5

5

 

14.

Maković Isidora IM 1/11

8

5

 

15.

Malić Tamara 11/10-08

7

5

 

16.

Miletić Ivana OT 36/11

8

8

 

17.

Nedin Batar Tamara IM 111/11

8

5

 

18.

Novak Martina 10/10-04

9

5

 

19.

Obradović Milan 12/09-08

7

5

 

20.

Perović Jovana IM 22/11

5

5

 

21.

Petrovič Željislav IM 64/11

9

n.d.

 

22.

Petrović Bojan MIM 28/12

6

5

 

23.

Popović Nenad IM 109/11

9

8

 

24.

Radman Marica 19/10-04

8

5

 

25.

Samardžić Dejana 25/10-04

8

5

 

26.

Šendeković Milica 2/10-04

8

6

 

27.

Tankosić Miloš IM 191/11

7

5

 

28.

Tošić Aleksandar IM 155/11

5

n.d.

 

29.

Varga Kristina IM 43/11

7

n.d.

 

30.

Vlaisavljević Goran 43/08-08

5

n.d.

 

31.

Vuković Tihomir 25/09-03

5

5

 

NAPOMENA: Napomana “NIJE DOŠAO” ili “n.d.” odnosi se na situaciju kada je kandidat pristupio delu ispita sa zadacima ali nije pristupio i teorijskom delu ispita.

Upis ocena: sreda 25.06. i utorak 01.07. od 9:00 do 12:00.

                                                                               Profesor, s.r.

01
ЈУН
2014

Aprilski ispitni rok 2014.

 

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Babić Rade 81/10-08

7

5

 

2.

Blagojević Stevo IM 115/13

7

5

 

3.

Bogdanović Dejan IM 105/11

6

6

 

4.

Butorac Martina 6/10-04

7

5

 

5.

Čudić Jelana 7/10-04

7

5

 

6.

Dragićević Dafina IM 52/11

8

n.d.

 

7.

Đorđević Ivan OT 42/12

8

8

 

8.

Đukić Dejan 46/11

8

8

 

9.

Đurić Dejan IM 48/11

8

5

 

10.

Ilić Marija IM 92/10

7

7

 

11.

JakovljevićMarko IM 6/11

6

5

 

12.

Jovanović Petar IM 41/11

8

5

 

13.

Juhas Ivan IM 189/11

7

5

 

14.

Jurjević Jelana 25/10M-25

8

5

 

15.

Kiridžić MIlan IM 51/11

8

8

 

16.

Kondić Tamara IM 26/11

8

n.d.

 

17.

Marković Goran IM 90/11

6

5

 

18.

Milanov Nebojša IM 14/11

6

5

 

19.

Miler Nataša 27/10-04

8

8

 

20.

Miletić Ivana OT 36/11

8

5

 

21.

Mitić Goran IM 15/11

6

5

 

22.

Mitrović Milan II 17/11

8

6

 

23.

Nedin Batar Tamara IM 111/11

6

5

 

24.

Nikolin Jelena 130/13

9

n.d.

 

25.

Orlović Aleksandra IM 239/11

6

5

 

26.

Paunović Bogdan IZ 42/12

5

n.d.

 

27.

Pavlovič Aleksandar IM 62/11

8

7

 

28.

Perović Jovana IM 22/11

6

5

 

29.

Planački Srđan IM 10/11

6

5

 

30.

Popović Slobodan 91/11

6

5

 

31.

Radovanović Slobodan 152/10-08

8

5

 

32.

Ristić Jelana 98/10-08

7

6

 

33.

Slavković Marko IM 162/11

6

6

 

34.

Spasojević Slaviša IM 9/11

6

5

 

35.

Stanković Dragan IM 75/11

7

5

 

36.

Subotić Bojana IM 33/11

8

8

 

37.

Tabački Dejan IM 104/11

6

5

 

38.

Tarajić Bojan IM 5/11

8

5

 

39.

Vasković Goran 9/10-04

8

6

 

40.

Vlajić MIlan IM 149/12

6

5

 

41.

Vujašanin Milan IM 160/11

7

5

 

42.

Vuković Aleksandar IM 83/11

9

6

 

43.

Vuković Đorđe IM 32/11

8

8

 

44.

Zafirović Miloš IM 123/13

7

n.d.

 

45.

Živojinov Nadica IM 45/11

9

6

 

Upis ocena: petak 06.06. i sreda 11.06. od 9:00 do 13:00.

                                                                                                      Profesor, s.r.

04
МАР
2014

Januarsko-februarski ispitni rok 2014.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Andrijašević Nikola IM 20/11

8

7

 

2.

Arsić Aleksandar IM 276/11

8

6

 

3.

Bajić Sandra 116/09-08

8

6

 

4.

Bakator Mihalj IM 30/11

10

10

 

5.

Cukić Darko II 19/11

9

6

 

6.

Cvetković Lidija IZ 29/13

9

7

 

7.

Demenesku Marciana IM 18/11

6

5

n.d.

8.

Dragićević Dafina IM 52/11

8

5

 

9.

Đukić Dejan IM 46/11

9

5

 

10.

Đurić Dejan IM 48/11

6

5

 

11.

Ivanović Nedeljko IZ 32/12

8

6

 

12.

Joksimović Danka 17/10-04

9

8

 

13.

Jovanović Aleksandar IM 157/11

6

5

 

14.

Jovanović Petar IM 41/11

7

5

 

15.

Jurjević Jelena 25/10M-25

5

5

 

16.

Kiridzic Milan IM 51/11

8

5

 

17.

Kočević Jovana 21/10-04

8

6

 

18.

Kondić Tamara IM26/11

8

5

 

19.

Konić Dušan II 12/11

6

6

 

20.

Korać Jasminka 13/10-04

5

5

 

21.

Lakatuš Ivana IZ 44/12

9

8

 

22.

Marinkov Jelena IM 24/11

9

9

 

23.

Miler Nataša 27/10-04

8

5

 

24.

Miletić Ivana OT 36/12

8

5

 

25.

Mišković Marko II 16/11

8

7

 

26.

Nikolin Jelena IM 130/13

5

5

 

27.

Novčić Gordana IM 36/11

9

8

 

28.

Obradović Milan 12/09-08

9

5

 

29.

Pastor Jasmina IZ 28/13

10

7

 

30.

Pavlovič Aleksandar IM 62/11

7

5

 

31.

Perišić Aleksandar 5/08-03

5

5

n.d.

32.

Perović Jovana IM 22/11

8

5

 

33.

Petrović Nikola IM 4/11

7

6

 

34.

Radovanović Slobodan 152/10-08

7

5

 

35.

Rakić Aleksandar IM 53/11

9

6

 

36.

Ravić Mirko IM 85/11

8

8

 

37.

Tarajić Bojan IM 5/11

8

5

 

38.

Vasković Goran 9/10-04

8

5

 

39.

Višnjić Jelena 36/10-04

9

5

 

40.

Vuković Aleksandar IM 83/11

9

5

 

41.

Vuković Đorđe IM 32/11

7

5

 

42.

Vuković Srđan IM 56/11

5

5

 

43.

Zagorac Uros IM 2/11

7

6

 

44.

Zindović Marija 16/10-04

5

5

n.d.

45.

Živojinov Nadica IM 45/11

7

5

n.d.

Napomana “NIJE DOŠAO” ili “n.d.” odnosi se na situaciju kada je kandidat pristupio delu ispita sa zadacima ali nije pristupio i teorijskom delu ispita.

UPIS OCENA: Sreda 05.03. od 10:00 do 12:00.

Ukoliko neko od kolega nije zadovoljan ostvarenom pozitivnom ocenom i ne želi da se ista proknjiži kroz zapisnik, a nije u prilici da dođe u terminu upisa ocene, molim da putem e-maila (cole@tfzr.uns.ac.rs) to javi. Ovo zato što se nakon knjiženja ocene ista mora formalno poništiti da bi se ispit mogao ponovo da polaže.

                                                                                         Predmetni nastavnik, s.r.

01
ОКТ
2013

Oktobarski ispitni rok 2013.

R. br.

Prezime i Ime

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Aleksić Zorica 223/11

6

 

2.

Babić Rade 81/10-08

5

 

3.

Bakoč Bojan 84/10-08

5

 

4.

Bogunović Petar 104/10-08

6

 

5.

Cvetković Aleksandar 109/10-08

5

 

6.

Jovanović Aleksandar IM 157/11

5

 

7.

Jovanović Goran 69/10-08

6

 

8.

Jurjević Jelena 25/10M-25

5

 

9.

Knežević Miloš 97/10-08

6

 

10.

Koprivica Nemanja IM 209/11

6

 

11.

Lalović Marko IM 272/11

6

 

12.

Lekić Jelena 113/03-08

7

 

13.

Malić Tamara 11/10-08

5

 

14.

Marković Miloš II 42/12

6

 

15.

Mirčik Hudanjik Jasna 30/10-08

5

 

16.

Mirković Tijana 18/09-04

5

 

17.

Mitrović Nenad IM 128/12

6

 

18.

Petrov Vladimir 51/10-08

6

 

19.

Petrović Ognjen 56/10-08

6

 

20.

Ruža Nikoleta 10/09-04

6

 

21.

Stankov Sanja 95/10-08

n.d.

 

22.

Stanojević Mirko 154/12

5

 

                                                                                                 Prof. dr Milan Pavlović, s.r.

23
СЕП
2013

Septembarski ispitni rok 2013.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa   zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Aleksić Zorica   223/11

9

5

 

2.

Babić Rade 81/10-08

6

5

 

3.

Bogunović Petar   104/10-08

6

5

 

4.

Dragićević   Dušanka 02/10-08

6

6

 

5.

Erdelji Ivet 9/09-04

8

7

 

6.

Jevtić Predrag   64/10-08

7

7

 

7.

Joksimović   Bojan 66/10-08

7

5

 

8.

Jovanović Aleksandar IM 157/11

5

5

 

9.

Jovanović Goran   69/10-08

7

5

 

10.

Kajtez Mirko IM   261/11

6

6

 

11.

Kalkan Nemanja 25/09-08

7

6

 

12.

Koprivica   Nemanja IM 209/11

7

5

 

13.

Kostić Ivan   134/03-08

6

5

 

14.

Lekić Jelena   113/03-08

8

5

 

15.

Malić Tamara 11/10-08

6

5

 

16.

Milanovic Bojana 49/10-08

6

6

 

17.

Milić Miloš   83/10-03

9

8

 

18.

Mirčevski Marko   19/10-03

8

6

 

19.

Mirkovic Tijana   18/09-04

9

5

 

20.

Mitrović Nenad   IM 128/12

5

n.d.

 

21.

Nedović Vesna   106/10-08

8

6

 

22.

Obradović Milan 12/09-08

7

5

 

23.

Petrović   Predrag 78/10-08

6

6

 

24.

Poldrugo Sonja   50/10-08

6

6

 

25.

Ruža Nikoleta   10/09-04

8

5

 

26.

Septeu Danijel   73/10-08

8

6

 

27.

Stanimirov   Marija IM 227/11

7

6

 

28.

Šmigić Bojan IM   126/12

7

5

 

29.

Vlahović Marko   MIM 7/11

7

6

 

30.

Vojnović   Danijela MIM 9/11

6

6

 

                                                                                                       Prof. dr Milan Pavlović, s.r.

16
ЈУЛ
2013

Julski ispitni rok 2013.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Aleksaić Zorica 223/11

8

5

 

2.

Bajić Sandra 116/09-08

8

5

 

3.

Bakoč Bojan 84/10-08

5

5

 

4.

Baltić Borislav IM 226/11

7

6

 

5.

Bogunović Petar 104/10-08

6

5

 

6.

Đurić Igor 31/10-08

6

5

 

7.

Erdeljan Marija 150/09-08

8

6

 

8.

Janković Milan 79/09-08

7

5

 

9.

Jovanović Goran 69/10-08

6

5

 

10.

Juhas Ivan IM 189/11

7

5

 

11.

Krčadinac Boris 171/10-08

7

5

 

12.

Milaković Đurđija 70/09-08

7

7

 

13.

Milanović Bojana 49/10-08

7

5

 

14.

Milićev Čedomir 87/10-08

7

6

 

15.

Mirković Ivan 65/08-08

7

6

 

16.

Mitrović Nenad IM 128/12

6

5

 

17.

Perović Jelena 5/09-04

7

6

 

18.

Petrić Ana 19/07-08

8

6

 

19.

Petrić Danijel 83/07-08

6

6

 

20.

Petrov Vladimir 51/10-08

5

5

 

21.

Poldrugo Sonja 50/10-08

7

5

 

22.

Radisavljavić Katarina 31/07-05

6

6

 

23.

Radončić Safet 112/10-08

7

6

 

24.

Simić Marko 163/10-08

7

6

 

25.

Stanimirov Marija IM 227/11

7

5

 

26.

Stanojević Mirko IM 154/12

8

5

 

27.

Stojanović Andrea 13/10-08

5

5

 

28.

Živanov Sanja 11/07-08

8

7

 

                                                                                       Prof. dr Milan Pavlović, s.r.

30
ЈУН
2013

Junski ispitni rok 2013.

R. br.

Prezime i Ime

Ocena dela ispita sa zadacima

OCENA ISPITA

Napomene

1.

Blažević Tihomir 104/09-08

5

5

n.d.

2.

Bogunović Petar 104/10-08

6

5

 

3.

Bozejac Gordana 42/10-08

7

6

 

4.

Davidović Aleksandra 27/10-08

7

6

 

5.

Dragićević Dušanka 02/10-08

5

5

n.d.

6.

Durajlija Snežana 126/10-08

6

6

 

7.

Erdelji Ivet 9/09-04

8

5

 

8.

Feher Silvija 21/09-08

8

8

 

9.

Ilić Živko 131/10-08

8

6

 

10.

Janković Milan

7

5

 

11.

Jevtić Boris 26/10-08

6

7

 

12.

Joksimović Bojan 66/10-08

9

5

 

13.

Jukić Marko IM 230/11

9

9

 

14.

Kalkan Nemanja 25/09-08

7

5

 

15.

Kostić Ivan 134/03-08

8

5

 

16.

Krulj Željka IM 201/11

6

7

 

17.

Lekić Jelana 113/10-08

9

5

 

18.

Malić Tamara 11/10-08

8

5

 

19.

Manić Nenad II 51/12

6

6

 

20.

Medić Adis 72/10-08

7

6

 

21.

Milaković Đurđija 70/09-08

6

5

 

22.

Miletić Miloš OT 27/11

7

6

 

23.

Milićev Čedomir 87/10-08

6

5

 

24.

Milovanović Staniša

5

5

n.d.

25.

Milunović Radovan 272/07-08

7

5

 

26.

Mirkovic Tijana 18/09-04

9

5

 

27.

Modrinić Mirko IM 242/11

6

6

 

28.

Nedeljkov Goran 32/07-08

7

7

 

29.

Nedović Vesna 106/10-08

8

5

 

30.

Nikolić Andrijana 105/10-08

8

8

 

31.

Perović Jelena 5/09-04

5

5

n.d.

32.

Petrić Ana 19/07-08

8

5

 

33.

Petrić Danijel 83/07-08

6

5

 

34.

Petrović Predrag 78/10-08

8

5

 

35.

Radaković Andrea 16/09-04

8

6

 

36.

Radončić Safet 112/10-08

6

5

 

37.

Ristić Jelana 98/10-08

7

5

 

38.

Ruža Nikoleta 10/09-04

7

5

 

39.

Selaković Marina 4/09-04

8

6

 

40.

Septeu Danijel 73/10-08

8

5

 

41.

Stanimirov Marija IM 227/11

6

5

n.d.

42.

Stankov Sanja 95/10-08

5

5

n.d.

43.

Stojanovic Andrea 13/10-08

6

5

n.d.

44.

Tadic Radmila IM 89/12

7

6

 

45.

Tomonjić Miloš 6/08-03

7

6

 

46.

Ugrinov Bogdanka 40/94-041

9

8

 

47.

Vučetić Milijana 3/09-04

9

6

 

48.

Vujisić Svetlana 61/10-08

9

6

 

49.

Zelejic Jelena 117/10-08

9

6

 

50.

Živković Mirjana 326/07-08

7

6

 

U Zrenjaninu, 30.06.2013.